Działki budowlane w otoczniu lasu!. Gniewkowo.

sprzedaż • działka • inwestycyjna


kujawsko-pomorskie • Gniewkowo


68 000 PLN
15 679 €
13 910 £
17 330 $
  • 1 115
61 zł
14 €
12 £
16 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Działa budowlana o powierzchni 1115m2, położona w otoczeniu lasu, cisza, spokój, świeże powietrze.

Cechy nieruchomości :
Wielkość działki to 1115 m2
W kształcie prostokąta ze ściętym narożnikiem z przodu działki. Możliwość zrobienia wjazdu z dwóch stron.
Długości boków: 29,33m, 25,37m, 36,75m, 30,76m, ścięty narożnik 8,37m.
Media: woda, prąd.

Opis nieruchomości:
Średniej wielkości działka budowlana położona bezpośrednio przy lesie na nowo-powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Dodatkowym atutem jest oddalone o kilkaset metrów jezioro.

W planie zagospodarowania przestrzennego (co znacznie skraca czas oczekiwania na pozwolenie na budowę) przewiduje się osiedle domków jednorodzinnych, które już powoli powstaje (zdjęcie sprzed 1.5 roku - domków jest już więcej). Dojazd do tego osiedla to nowa droga asfaltowa a następnie utwardzona białym kamieniem szutrowa.

Lokalizacja

Obrzeża Gniewkowa, miasteczka położonego pomiędzy Toruniem, Inowrocławiem i Bydgoszczą. Bardzo spokojna okolica z jednoczesnym bliskim dostępem do szkół, przedszkoli, żłobka, sklepów, służby zdrowia, aptek, stacji paliw, restauracji, komunikacji (PKS, PKP), dowóz dzieci do szkoły (przystanek przy samym planowanym osiedlu).

Nasza ocena

Bardzo urokliwe miejsce,pachnące lasem a jednocześnie administracyjnie w mieście z bliskim i szybkim dojazdem do wszystkiego co miasteczko oferuje.

Uwaga…Sprzedający w przypadku tej oferty nie pokrywa kosztów usług pośrednictwa świadczonych na rzecz kupującego. W związku z powyższym w zamian za poniżej opisane czynności, świadczone w ramach usług pośrednictwa jest pobierana prowizja od kupującego w wysokości 2900 zł brutto (w tym 23% podatku Vat)
Czynności: Ubezpieczenia transakcji na 200 tys EURO, Prezentacje nieruchomości zamawiającemu, Określenie możliwej do wynegocjowania ceny , Przedstawienie wszelkich przepisów, kruczków i możliwych pułapek związanych z zakupem przedmiotowej nieruchomości, Zapoznania zamawiającego ze stanem prawnym tej nieruchomości , Umieszczenia preferencji kupującego bazie przedsiębiorcy, aby móc mu przekazywać informacje o nowych pojawiających się ofertach spełniających jego kryteria, Poszukiwania i prezentacji mu ofert także spoza bazy przedsiębiorcy, pojawiających się gdzieś na rynku, Przygotowanie dokumentów, do banku w przypadku kredytowania zakupu i do aktu notarialnego, pobranie ich ze stosownych urzędów, i opłacenie ich (tylko tych, których jest to możliwe bez właściciela nieruchomości) , Przygotowania protokołu uzgodnień (określającego m.in. dane nieruchomości , strony oraz warunki transakcji ) lub profesjonalnej, szczegółowej zabezpieczającej interesy kupującego umowy przedwstępnej, Umówienie szybkiego. korzystnego terminu u notariusza wraz z obecnością na akcie notarialnym w celu dopilnowania wcześniejszych ustaleń, Przekazanie nieruchomości sporządzenie protokołu zdawczo-odbiorczego w celu późniejszego przepisania mediówPrzed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1115 m2
  • powierzchnia działki: 1115 m2
  • dojazd: asfaltowy

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek