• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 817

15871754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 parter, po kapitalnym remoncie, wszystko nowe 27475049 15871754 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na parterze bloku u zbiegu ulic Baczyńskiego i Wojska Polskiego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, podczas którego wymieniono dosłownie wszystko poza murami:- nowe, ciepłe i ciche okna 3-szybowe + parapety marmurowe...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

379 000 PLN (10 829 zł/m2)

2
1
35 m2
1971
15858739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osie, po remoncie, wysoki standard 27153799 15858739 !!!! OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE !!!!!Luksus w Centrum Osia! 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z oddzielną kuchnią, gotowe do wprowadzenia  w Sercu Borów Tucholskich. Inwestycja w najwyższy standard, bez konieczności ponoszenia jakichko...

Osie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osie)

399 500 PLN (7 398 zł/m2)

2
1
54 m2
1970
15841250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26788323 15841250 Apartament o powierzchni 39,82 m² znajduje się na 2 piętrze i składa się z:salonu z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 31 m2łazienki - ok 5 m2balkonu.Apartament wyposażony w klimatyzację. Na parterze budynku znajduje się recepcja.Istnie...

Ciechocinek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Ciechocinek)

469 455 PLN (13 040 zł/m2)

1
1
36 m2
2025
15841256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788324 15841256 Apartament o powierzchni 42,70 m² znajduje się na 2 piętrze i składa się z:salonu z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 27 m2,sypialni 11.45 mkwłazienki - ok 4 m2balkonu.Apartament wyposażony w klimatyzację. Na parterze budynku znajduje ...

Ciechocinek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Ciechocinek)

544 425 PLN (12 963 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15897901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28012444 15897901 NOWA OFERTA Na sprzedaż - 1-pokojowe mieszkanie w samym Centrum Bydgoszczy Oferuję do sprzedaży przytulne mieszkanie salon z aneksem kuchennym, 1 pokój usytuowane na parterze w zadbanym bloku w centrum Bydgoszczy — i...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

368 150 PLN (7 513 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15897909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28012443 15897909 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,78 m², położone w centrum miasta, w czteropiętrowym bloku na 4. piętrze. Cena : 384 416 zł Cena za m²: 7 200 zł Czynsz do wspólnoty: 409,77 zł Lokal składa się z: &b...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

394 416 PLN (7 304 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15897921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28012438 15897921 Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 48,75 m², położone w centrum Bydgoszczy, w czteropiętrowym bloku na parterze. Cena : 360 750 zł Cena za m ²: 7 400 zł Czynsz do wspólnoty : 438,75 zł Ogrzewanie: gaz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

360 750 PLN (7 516 zł/m2)

1
-
48 m2
-
15897915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28012445 15897915 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,51 m² w Centrum. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie 418 174 zł (7 400 złm²), położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w samym centrum miasta - w doskonałej lokalizacji zapewniającej ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

418 174 PLN (7 467 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15895078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
FORDON os. Tatrzańskie, M-3, 48,45m2 27958279 15895078 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ TYLKO W BIURZE HORYZONT !!!(klucze w Biurze)Prezentuję na sprzedaż bardzo atrakcyjne i ciekawe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48,45m2, znajdujące się na IIIp. bloku w Fordonie, os. Tatrzańskie, ul. Jarużyńska.Bardzo atrakcyjna loka...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

435 000 PLN (9 063 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15844402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26835258 15844402 Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,66 m2, położone na spokojnym bydgoskim osiedlu Górzyskowo.Lokal znajduje się na wysokim parterze  w czteropiętrowym, ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie jest dwustronne, co gwarantuje ...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

660 000 PLN (9 041 zł/m2)

3
-
73 m2
-
15897973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28016003 15897973 Mieszkanie w super lokalizacji na Wyżynach w bloku z parkingiem! Polecam mieszkanie 2-pokojowe w układzie szczecińskim na Wyżynach na 4 p. Powierzchnia 43,3 m2 składa się: z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju. Wymiary: -...

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

352 000 PLN (8 381 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15897979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28016040 15897979 W Novator Nieruchomości oferta mieszkania na Wzgórzu Wolności! Polecam mieszkanie o pow.31 m2 , w tym pokój z wnęką , kuchnia oraz łazienka z WC. Mieszkanie znajduje się na parterze w odnowionym wieżowcu, w pobliżu szpitala Biziela. Pełna włas...

Bydgoszcz (Wzgórze wolności) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

278 000 PLN (8 968 zł/m2)

1
-
31 m2
-