• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Kamionki Małe Spacerowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Spacerowa, Małe i Kamionki

Znaleźliśmy 637 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Kujawsko-Pomorskie

15879337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27612968 15879337 Na sprzedaż dwa budynki o łącznej powierzchni około 300 m2 zlokalizowane na 4594 metrowej działce znajdującej się w bardzo spokojnej okolicy Kruszyna Krajeńskiego, gmina Białe Błota. Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 184 m2...

Kruszyn Krajeński (Białe błota) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 249 000 PLN (6 788 zł/m2)

5
-
184 m2
-
15879231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27610904 15879231 Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na 670 metrowej działce, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Bielawy.W skład nieruchomości wchodzi:-dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 220m2-pomieszczenie gospodarcze z garażem dwustanowiskowym o powierz...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 430 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
-
220 m2
-
15672223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Dom 89,5m² Wieldządz garaż ogród jez. 23688363 15672223 Wieldządz gm. Płużnica dom przy jeziorze duży ogród pomieszczenia gospodarcze cisza i spokój garaż stodoła działka 3196 m²!REZERWACJA!Są miejsca, do których się wraca myślami. Wieldządz jest właśnie takim miejscem.Dom stoi w cichej wsi otoczo...

Wieldządz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Płużnica)

399 900 PLN (4 493 zł/m2)

3
1
89 m2
1975
15867160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336937 15867160 Przedstawiam Państwu, niesamowita ofertę sprzedaży pięknego wolnostojącego domu znajdującego się w miejscowości Strużal o powierzchni całkowitej 143 mkw, z czego 114 mkw to powierzchnia użytkowa. Dom został wybudowany na działce o powierzchni 1236 mk...

Strużal (Kujawsko-Pomorskie, gm. Chełmża)

1 099 000 PLN (7 685 zł/m2)

5
2
143 m2
2022
15871311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27464984 15871311 Nieruchomość położona jest w Tarkowie Górnym, w miejscu idealnym dla osób ceniących spokój i prywatność. Dom znajduje się w urokliwym otoczeniu pól i zieleni, co zapewnia codzienny komfort życia z dala od miejskiego zgiełku oraz poczucie przestrzeni ...

Tarkowo Górne (Kujawsko-Pomorskie, gm. Złotniki Kujawskie)

680 000 PLN (3 400 zł/m2)

6
2
200 m2
1970
15811010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący przy lesie 26426218 15811010 Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni całkowitej około 110 mkw., na działce o powierzchni 1140mkw. Dom znajduje się przy lesie na obrzeżach Szubina - 3 km od centrum. Księga wieczysta bez obciążeń. Jest to budynek parterowy, z dach...

Szubin-Wieś (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

369 000 PLN (3 355 zł/m2)

4
3
110 m2
1970
15815489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645190 15815489 Do sprzedaży polecamy piękny i niezwykle przestronny dom wykończony materialami najwyższej klasy, usytuowany w prestiżowej lokalizacji w Niemczu. Nieruchomość dwukondygnacyjna o powierzchni całkowitej 360m 2 z kominkiem i garażem w bryle budynku....

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 190 000 PLN (6 083 zł/m2)

7
3
360 m2
2013
15866982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27333080 15866982 Polecam do sprzedaży dwupiętrowy dom położony na działce o powierzchni 525 m2. W budynku znajdują się dwa niezależne 3- pokojowe mieszkania mieszkania ok.76 m2 każde. Mieszkania oraz klatka schodowa w stanie do remontu. Na tyłach posesji budynek gosp...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

999 999 PLN (5 319 zł/m2)

6
-
188 m2
1936
15783638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25848346 15783638 Nowoczesna willa 350 m² na dużej działce w Niemczu - idealna dla wymagających klientów ! Na sprzedaż wyjątkowa willa o powierzchni 350 m², położona na działce 1886 m² w prestiżowej i spokojnej części Niemcza, w otoczeniu ...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

3 600 000 PLN (10 286 zł/m2)

5
3
350 m2
2021
15704330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24261395 15704330 Polecam do sprzedaży nietuzinkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 100 m², położony na pograniczu osiedli Czyżkówko i Miedzyń w Bydgoszczy. Dom znajduje się na zadbanej działce z ogrodem, na której mieści się również garaż wolnos...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

650 000 PLN (6 500 zł/m2)

3
1
100 m2
1930
15329320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15967182 15329320 Polecam do sprzedaży jedyny w swoim rodzaju dom jednorodzinny położony na pięknej, dużej ponad 5000 m2 działce na ścianie lasu. Dom został zaprojektowany wg indywidualnego projektu z dbałością o każdy szczegół, wykończony naturalnymi mater...

Pawłówek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

2 699 000 PLN (7 985 zł/m2)

5
-
338 m2
2020
15708209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom z klimatyzacją w dobrej lokalizacji 24335497 15708209 Dom - Szubin - 5 pokoiMam przyjemność zaprezentować Państwu nowy, piękny dom położony w Szubinie. Dom ma powierzchnię ok 160 mkw., składa się z 5 ustawnych pokoi,  przestronnego jasnego salonu z aneksem kuchennym i antresoli, dwóch łazienek.Właścicie...

Szubin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

1 099 000 PLN (6 869 zł/m2)

5
2
160 m2
2022