• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Cierpice Żwirowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Żwirowa i Cierpice

Znaleźliśmy 812 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Kujawsko-Pomorskie

15730698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* REZERWACJA Parter, 2 pokoje kamienica Grudziądz 24784046 15730698 mieszkanie na sprzedaż Grudziądz mieszkanie dwupokojowe Grudziądz kamienica po remoncie Grudziądz mieszkanie parter Grudziądz mieszkanie blisko parku Grudziądz mieszkanie do odświeżenia mieszkanie z aneksem kuchennym dwa pokoje 53 m2Oferuję n...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

232 900 PLN (4 394 zł/m2)

1
1
53 m2
1900
15888983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27837596 15888983 M-4, Bartodzieje. 9 piętro.Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie z  dwustronną, południowo - zachodnią wystawą okien, co gwarantuje doskonałe doświetlenie przez cały dzień. Pos...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

390 000 PLN (8 125 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15844402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26835258 15844402 Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,66 m2, położone na spokojnym bydgoskim osiedlu Górzyskowo.Lokal znajduje się na wysokim parterze  w czteropiętrowym, ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie jest dwustronne, co gwarantuje ...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

660 000 PLN (9 041 zł/m2)

3
-
73 m2
-
15709760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u Nas! Trzypokojowe mieszkanie w centrum! 24361682 15709760 Mieszkanie 61,87 m², garaż 22 m² oraz działka 200 m² z domkiem letniskowym 35 m² w Więcborku! Blisko centrum! Spokojna okolica!Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,87 m², położone na 3. piętrze w zadbanym budynku wielorodz...

Więcbork (Kujawsko-Pomorskie, gm. Więcbork)

299 000 PLN (4 902 zł/m2)

3
1
61 m2
1905
15870798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27439132 15870798 Biuro pośrednictwa Tara przedstawia ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 47,7m2 położonego w Lubostroniu. Zlokalizowany na pierwszym piętrze składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki i spiżarni (obecnie połączone pomieszcz...

Lubostroń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

155 000 PLN (3 298 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15881279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w Kamienicy przy Filharmonii z Ogródkiem 27627076 15881279 Perełka w sercu Bydgoszczy - Mieszkanie w Kamienicy przy Filharmonii z Ogrodem! ATUTY:- prestiżowa lokalizacja!- najpiękniejszy ogród w Śródmieściu!- wysokie sufity!- mieszkanie w pełni umeblowane!- gotowe do wprowadzenia!- niski czynsz!CHARAKTERYSTY...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

320 000 PLN (8 649 zł/m2)

2
-
37 m2
1872
15876665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27544504 15876665 Piękne mieszkanie w klimatycznej i zadbanej kamienicy w dzielnicy muzycznej, na I piętrze z balkonem loggia. Trzy duże pokoje, jeden z wyjściem na balkon, drugi z efektownym wykuszem, trzeci pokój wymaga remonu. Sufity z delikatną sztukateri...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

895 000 PLN (9 227 zł/m2)

3
-
97 m2
-
15872444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27493683 15872444 Polecam do sprzedaży bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,73 m2. Mieszkanie zostało w pełni umeblowane i czeka na nowych właścicieli. Cały budynek został wyremontowany, wszystkie instalacje wymienione. W kamienicy ogrzewanie centraln...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

299 000 PLN (6 953 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15872443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27493682 15872443 Przepiękne mieszkanie w sercu Dzielnicy Muzycznej w Bydgoszczy Polecam do sprzedaży wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 76,91m², położone na parterze kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych części miasta — w Dzielni...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

956 000 PLN (12 579 zł/m2)

3
-
76 m2
-
15627466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22784035 15627466 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania , które znajduje się w samym centrum Bydgoszczy . Kamienica w pełni odrestaurowana z przestronną klatka schodową. Podwórko zadbane z miejscami parkingowymi dl...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

690 000 PLN (8 625 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15866837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum 27330437 15866837 Agent zajmujący sie ofertą: Anna Zakrzewska, tel: 798 857 340Przedstawiam wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta - idealne zarówno pod inwestycję (wynajem), jak i do komfortowego życia dla rodziny.Nieruchomość znajduje si...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (8 674 zł/m2)

3
1
46 m2
1935
15881102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z oddzielną kuchnią pod klucz! Błonie 27623866 15881102 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Waryńskiego w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze niskiego bloku z 1962 roku.Bard...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

489 000 PLN (10 630 zł/m2)

3
1
46 m2
1962