• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 516

15875984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526135 15875984 Na sprzedaż dom jednorodzinny do wykończenia, położony w malowniczej i spokojnej okolicy Zarośla Cienkiego, w otoczeniu natury, blisko lasu. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1895 m², oferując komfortową przestrzeń do zagospodarowani...

Zarośle Cienkie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

319 000 PLN (2 770 zł/m2)

3
1
115.16 m2
2024
15727704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24723306 15727704 Arkadia Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położoną działkę.Nieruchomość znajduje się we wsi Wistka Królewska. Prezentacja nieruchomości DRON https:youtu.beufqptK0KOnY Działka w kształcie prostokąta,zalesiona.2200 m ...

Wistka Królewska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

55 000 PLN

-
-
3100 m2
-
15890483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27878367 15890483 Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze Działka rolna granicząca z drogą asfaltową , grunt klasy IVb i V porośnięta drzewami powierzchnia 2,6037 ha bardzo spokojny rejon. Zapraszam na prezentację ;Leszek Banaś 601-637-737 Nasz doradca ...

Wiewiórki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Płużnica)

125 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
26037 m2
-
15841810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w centrum, zrewitalizowana kamienica! 26798056 15841810 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie znajdującego się przy ulicy Pomorskiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze w zrewitalizowanej kamienicy.Bardzo dobre doświetle...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (10 935 zł/m2)

2
1
31 m2
1920
15885758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Tucholi 27740609 15885758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej ...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

315 000 PLN (5 250 zł/m2)

3
1
60 m2
1993
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15884782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje 100m od dworca w Gniewkowie 27711454 15884782 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,56 m², położonego w Gniewkowie przy ul. 700-lecia. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rod...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

280 000 PLN (4 912 zł/m2)

4
1
57 m2
1979
15885756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Tucholi 27740606 15885756 Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Tuchola, ul. LOPZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni  60,7 m², położonego na 4. piętrze w bloku w spokojnej i atrakcyjnej części Tucholi.To...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

335 000 PLN (5 583 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15885752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem 27740605 15885752 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gniewkowo, ul. Dreckiego 9Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,77 m², położone w Gniewkowie przy ul. Dreckiego 9. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym i stanowi idealną ...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15878818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! 2 pokojowe mieszkanie 31,30m2 - Śródmieście !! 27601812 15878818 !! 2 POKOJOWE MIESZKANIE 31,30,M² - ŚRÓDMIEŚCIE !!ATUTY:- przestronne 31,30m² !- ustawny rozkład !- potencjał aranżacyjny !- wysoki standard wykończeń !- idealne pod inwestycję !CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze wielorodzinnego budyn...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (10 935 zł/m2)

2
-
31 m2
1930
15887276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z miejscem postojowym - Flisy! 27780170 15887276 KAWALERKA W ODNOWIONEJ KAMIENICY!ATUTY:- brak podatku PCC (2%)!- prywatny parking na terenie posesji w cenie!- standard pod klucz - mieszkanie po generalnym remoncie!- zrewitalizowana kamienica - niski czynsz! CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż mieszkanie o...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

249 000 PLN (9 577 zł/m2)

1
-
26 m2
1939
15861943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! 5 pokojowe mieszkanie 115m2 - Jagiellońska !! 27218204 15861943 !! 5 POKOJOWE MIESZKANIE 115,65M² - JAGIELLOŃSKA !!ATUTY:- przestronne 95m² z dużą piwnicą ok.20m² !- ustawny rozkład pokoi + pomieszczenie gospodarcze !- ogromny potencjał aranżacyjny !- duża piwnica z Wi-Fi !- wideofon !- idealne pod inwestycję !- ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (8 411 zł/m2)

5
1
95 m2
1930