• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 187

15889359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27848996 15889359 Nowa oferta! NA KUPNO OBIEKT NA HOTEL < DOM SENIORA< KLINIKĘ MEDYCZNĄ - PRZYCHODNIĘ>SZPITAL , PRZEDSZKOLE, SZKOŁĘ> Cena do negocjacji. Lokalizacja: Fordon - os. Przylesie, Bydgoszcz Powierzchnia użytk...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

7 800 000 PLN (2 271 zł/m2)

11
-
3434 m2
-
15875310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27562890 15875310 Budynek produkcyjno-usługowy w centrum Solca Kujawskiego – doskonała lokalizacja dla biznesu.Na sprzedaż funkcjonalny parterowy budynek produkcyjno-usługowy o powierzchni 327,84 m², położony na działce o powierzchni 772 m², w centralnej części Solca ...

Solec Kujawski (Kujawsko-Pomorskie, gm. Solec Kujawski)

399 000 PLN (1 217 zł/m2)

1
-
327.84 m2
-
15889277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27846370 15889277 Na Sprzedaż: Lokal Usługowy w Centrum Włocławka przy ul. Jagiellońskiej Cena: 350 000 zł Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego o ogromnym potencjale, zlokalizowanego w strategicznym punkcie Włocławka - przy ulicy Jagiellońsk...

Włocławek (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

350 000 PLN (5 385 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15888373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27839891 15888373 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w trakcie budowy, obejmująca nowoczesną halę 470m2 o charakterze produkcyjno-usługowym z częścią biurową, usytuowaną na działce o powierzchni 2409 m². Nieruchomość znajduje się w bardzo d...

Pruszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

1 399 000 PLN (2 977 zł/m2)

11
-
470 m2
2021
15888022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27799845 15888022 Na sprzedaż rozbudowany obiekt o charakterze przemysłowo-magazynowym z częścią biurową, usytuowany na działce o powierzchni 8 224 m². Łączna powierzchnia zabudowy wynosi około 4 693 m². Obiekt położony jest w dobrze skomunikowane...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

15 000 000 PLN (3 043 zł/m2)

11
-
4929 m2
-
15549459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealny pod działalność handlową, usługową i biuro 20941679 15549459 Na sprzedaż: Lokal handlowo-usługowy w centrum Tucholi - 69,65 m²Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 69,65 m², położony w Tucholi przy ul. Świeckiej wraz z garażem o pow. użytkowej 18,69 m2, komórką o po...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

219 000 PLN (3 174 zł/m2)

4
-
69 m2
-
15799540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sklep na Dom w Jeziorkach gm. Lniano | 64m2 26191350 15799540 Sklep na Dom w Jeziorkach gm. Lniano 64m2Tylko u nas.*****Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - wybierz, jak chcesz ją wykorzystać!Szukasz miejsca, które może stać się zarówno świetnym biznesem, jak i przytulnym domem? Ten 64-metrowy budyn...

Jeziorki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Lniano)

125 000 PLN (1 953 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15826468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mały ośrodek wczasowy nad Gopłem na sprzedaż 26593867 15826468 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż mały ośrodek wczasowykemping w Kruszwicy o wdzięcznej nazwie Gęsia Saga. Ośrodek położony jest na ulicy Letniej Kruszwicy - położony zaledwie ok. 100m od jeziora do którego ...

Kruszwica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kruszwica)

1 200 000 PLN (4 615 zł/m2)

12
-
260 m2
2019
15210237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Radziejów : lokal usługowo-handlowy 12708439 15210237 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Wyjątkowy lokal usługowo-handlowy 391,73 m² na sprzedaż W RadziejowieDuża działka 971 m² Doskonała lokalizacja narożna Szerokie możliwości wykorzystaniaNa sprzedaż oferujemy przestron...

Radziejów (Kujawsko-Pomorskie, gm. Radziejów)

738 000 PLN (1 887 zł/m2)

9
-
391 m2
-
15733915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
WARSZTAT SAMOCHODOWY NA ATRAKCYJNEJ DZIAŁCE 24810368 15733915  Na sprzedaż funkcjonujący warsztat samochodowy w Więcborku - z potencjałem inwestycyjnym!Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem warsztatowym, z możliwością zakupu wraz z wyposażeniem - idealna propozycja dla osób chcących kontynuowa...

Więcbork (Kujawsko-Pomorskie, gm. Więcbork)

780 000 PLN (7 800 zł/m2)

4
-
100 m2
1973
15882417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*Zabytkowy Młyn na Hotel/SPA - Wenecja/Biskupin 27663538 15882417 Zabytkowy młyn z dużą działką  Wenecja k. Biskupina, woj. kujawsko-pomorskie Serce PałukDziałka: 5 400 mkw Powierzchnia całkowita budynku: 761 mkw Użytkowa: 590 mkwCena: 2.599.000 (korekta rynkowa!)Powierzchnia budynku: 761 m2 Powierzchnia działk...

Wenecja (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

2 599 000 PLN (3 415 zł/m2)

10
-
761 m2
1925
15560457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas ! Lokal komercyjny w centrum Nakła 21326840 15560457 Oferta na wyłączność biura Nieruchomości ApartamentKrzysztof NowickiTel. 576-440-755Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu produkcyjnousługowohandlowego usytuowanego na parterze budynku w centrum Nakła nad Notecią.Lokal składa się z sześciu pom...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

279 000 PLN (1 368 zł/m2)

7
-
204 m2
-