• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 548

15897979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28016040 15897979 W Novator Nieruchomości oferta mieszkania na Wzgórzu Wolności! Polecam mieszkanie o pow.31 m2 , w tym pokój z wnęką , kuchnia oraz łazienka z WC. Mieszkanie znajduje się na parterze w odnowionym wieżowcu, w pobliżu szpitala Biziela. Pełna włas...

Bydgoszcz (Wzgórze wolności) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

278 000 PLN (8 968 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15897973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28016003 15897973 Mieszkanie w super lokalizacji na Wyżynach w bloku z parkingiem! Polecam mieszkanie 2-pokojowe w układzie szczecińskim na Wyżynach na 4 p. Powierzchnia 43,3 m2 składa się: z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju. Wymiary: -...

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

352 000 PLN (8 381 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15877787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas!Działka budow.|z WZ|Nowe ciche osiedle 27578802 15877787 Działka, na której naprawdę chce się zamieszkać w miejscowości Wybcz gmina Łubianka, cisza, przestrzeń i konkretne możliwości.Są takie miejsca, gdzie po wejściu na działkę od razu wiesz, że to „to”. Tu nie ma hałasu, nie ma ścisku, nie ma kompromisów...

Wybcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łubianka)

148 500 PLN

-
-
1500 m2
-
15775833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TYLKO U NAS! Działająca dochodowa agroturystyka 25685887 15775833 Wyjątkowa agroturystyka z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Łowinek, Zalew KoronowskiSzukasz inwestycji, która zarabia od pierwszego dnia, a jednocześnie daje niemal nieograniczone możliwości rozwoju?Ta nieruchomość to żyła złota - połączenie natur...

Łowinek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

3 900 000 PLN (12 226 zł/m2)

12
-
319 m2
2010
15509761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W otoczniu natury, z dala od zgiełku. 20118773 15509761 Dom- w cichej i spokojnej okolicy, w miejscowości Wielkie Budziska. Dla osób ceniących sobie ciszę i kontakt z naturą!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży, domu wolnostojącego w miejscowości Wielkie Budziska, gm. Cekcyn. ...

Wielkie Budziska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Cekcyn)

699 000 PLN (2 138 zł/m2)

5
3
327 m2
2000
15894170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27933114 15894170 Rezerwacja do 27.05.2026 r Mieszkanie na sprzedaż - Mniszek, Grudziądz Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,58 m, położone na 2. piętrze w spokojnej okolicy osiedla Mniszek w Grudziądzu. Opis mieszkania Mieszkanie jest jasne, ciepłe i przestronn...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

155 000 PLN (4 306 zł/m2)

1
1
36 m2
-
15298407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15133185 15298407 Przedmiotem sprzedaży jest urocze mieszkanie o powierzchni 45m2, położone na 4. piętrze budynku. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie spokój i prywatność. Mieszkanie posiada balkon, który stanowi idealne miejsce do relaksu i cieszeni...

Grupa (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dragacz)

167 000 PLN (3 711 zł/m2)

3
-
45 m2
-
15897951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28014123 15897951 Mieszkanie obecnie jedno pokojowe, jednak można przearanżować i w pokoju zrobić aneks kuchenny, a pomieszczenie kuchenne przysposobić na sypialnię. Pokój 20m. z dużym balkonem typu loggia. Kuchnia 7,6m2 z meblami na wymiar. Duża łazienka 5m2 w ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

274 000 PLN (7 211 zł/m2)

1
-
38 m2
1984
15857223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tania działka z WZ - Sadłogoszcz 27117162 15857223 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki w miejscowości Sadłogoszcz gm. Barcin o powierzchni 1644 mkw. Działka zlokalizowana jest jest przy drodze asfaltowej, teren płaski nieogrodzony, skrzynka z prądem w granicy działki, woda w drodze dojazdow...

Sadłogoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Barcin)

69 000 PLN

-
-
1664 m2
-
15857753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 w bloku na parterze - Polanowice 27133078 15857753 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego  w Polanowicach w gminie Kruszwica o powierzchni 48,5 mkw. usytuowanego na parterze bloku.Mieszkanie składa się z:- Salonu- Sypialni - Przedpokoju- Kuchni- Łazienki Dodatkowym atutem nieru...

Polanowice (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kruszwica)

165 000 PLN (3 438 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15826392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 - Jadowniki Rycerskie - PARTER 26623912 15826392 Przed Państwem oferta sprzedaży bezczynszowego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 51,8 mkw. w miejscowości Jadowniki Rycerskie nieopodal Żnina.Znajduje się ono na parterze budynku zamieszkałego przez 8 rodzin.W jego skład wchodzi:- Kuchnia- Łazie...

Jadowniki Rycerskie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

159 000 PLN (3 118 zł/m2)

2
1
51 m2
-
15721918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas, Idealne do własnej aranżacji 24608732 15721918 Na sprzedaż mieszkanie dwustronne, położone na czwartym piętrze bloku  w Nakle nad Notecią na Osiedlu Bolesława Chrobrego. Lokal o powierzchni 39 mkw. składający się z dwóch oddzielnych pokoi o powierzchni  16 mkw. i 9 mkw, w tym jeden z wyjściem na ...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

189 000 PLN (4 500 zł/m2)

2
1
42 m2
1970