• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 515

15885758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Tucholi 27740609 15885758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej ...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

315 000 PLN (5 250 zł/m2)

3
1
60 m2
1993
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15884782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje 100m od dworca w Gniewkowie 27711454 15884782 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,56 m², położonego w Gniewkowie przy ul. 700-lecia. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rod...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

280 000 PLN (4 912 zł/m2)

4
1
57 m2
1979
15885756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Tucholi 27740606 15885756 Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Tuchola, ul. LOPZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni  60,7 m², położonego na 4. piętrze w bloku w spokojnej i atrakcyjnej części Tucholi.To...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

335 000 PLN (5 583 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15885752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem 27740605 15885752 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gniewkowo, ul. Dreckiego 9Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,77 m², położone w Gniewkowie przy ul. Dreckiego 9. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym i stanowi idealną ...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15878818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! 2 pokojowe mieszkanie 31,30m2 - Śródmieście !! 27601812 15878818 !! 2 POKOJOWE MIESZKANIE 31,30,M² - ŚRÓDMIEŚCIE !!ATUTY:- przestronne 31,30m² !- ustawny rozkład !- potencjał aranżacyjny !- wysoki standard wykończeń !- idealne pod inwestycję !CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze wielorodzinnego budyn...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (10 935 zł/m2)

2
-
31 m2
1930
15887276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z miejscem postojowym - Flisy! 27780170 15887276 KAWALERKA W ODNOWIONEJ KAMIENICY!ATUTY:- brak podatku PCC (2%)!- prywatny parking na terenie posesji w cenie!- standard pod klucz - mieszkanie po generalnym remoncie!- zrewitalizowana kamienica - niski czynsz! CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż mieszkanie o...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

249 000 PLN (9 577 zł/m2)

1
-
26 m2
1939
15861943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! 5 pokojowe mieszkanie 115m2 - Jagiellońska !! 27218204 15861943 !! 5 POKOJOWE MIESZKANIE 115,65M² - JAGIELLOŃSKA !!ATUTY:- przestronne 95m² z dużą piwnicą ok.20m² !- ustawny rozkład pokoi + pomieszczenie gospodarcze !- ogromny potencjał aranżacyjny !- duża piwnica z Wi-Fi !- wideofon !- idealne pod inwestycję !- ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (8 411 zł/m2)

5
1
95 m2
1930
15597422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22118456 15597422 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 55 m² w Szubinie – do remontuOferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,10 m², znajdujące się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy.Układ pomieszczeń: • Salon (ok. 18 m²) z wyjściem n...

Szubin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

239 000 PLN (4 345 zł/m2)

3
-
55 m2
1967
15879354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27613306 15879354 Atrakcyjny lokal usługowy w centrum Sępólna Krajeńskiego 59 m²- Plac Wolności Cena: 279 000 złSzukasz miejsca na biznes, które od pierwszego dnia generuje ruch klientów?Ta nieruchomość znajduje się w samym sercu miasta przy Placu Wolności, kilka m...

Sępólno Krajeńskie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sępólno Krajeńskie)

279 000 PLN (4 729 zł/m2)

2
-
59 m2
1992
15824595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633245 15824595 Nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny o eleganckiej bryle, wybudowany w 2023 roku, położony w miejscowości Sępólno Krajańskie.Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, w pełni przygotowana do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowy...

1 275 000 PLN (5 403 zł/m2)

5
2
236 m2
2021
15555108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21089785 15555108 KOMFORTOWY DOM + TWÓJ BIZNES FLANTROWO OGRÓD 2100m² EKO-TECHNOLOGIE Szukasz miejsca, gdzie połączysz prestiżowe życie prywatne z dochodowym biznesem? A może marzysz o domu, który zarabia na siebie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! LOKALIZACJA: ...

Flantrowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janowiec Wielkopolski)

1 350 000 PLN (7 337 zł/m2)

6
2
184 m2
2005