• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 508

15891189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27890890 15891189 Oferujemy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Murowańcu . Nowoczesna architektura , przyjazny układ oraz doświetlenie pomieszczeń nadaje budynkowi charakter domu dla rodziny z dziećmi Powierzchnia użytkowa ...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

840 000 PLN (5 714 zł/m2)

5
-
147 m2
-
15893350 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27908798 15893350 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Bydgoszcz, Bartodzieje. Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m² , położone na 3. piętrze w wieżowcu z dwiema windami, w bardzo dobrej lokalizacji na bydgoskich Bartodziejach. ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 600 PLN (42 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15581617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21808078 15581617 Najem okazjonalny (notarialny) Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w cegle, składające się z 2 pokoi (24m9m), aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym (na ścianach gładzie, ...

Toruń (Stawki) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

1 500 PLN (39 zł/m2)

2
-
38 m2
2017
15884249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27698460 15884249 Oferta na wyłączność, dostępna tylko u nas. Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna usytuowana nad jeziorem w zielonej okolicy gm. Choceń o powierzchni użytkowej 1260 m.kw. Zgodnie z MPZP tereny przeznaczone na cele rekreacyjne przy czym minima...

Choceń (Niemojewo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Choceń)

60 000 PLN

-
-
1260 m2
-
15857055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27112291 15857055 Polecam do sprzedaży elegancko urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni nieco ponad 76 m², położone na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku na Górzyskowie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku - na każdym piętrze mieści się t...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

870 000 PLN (11 447 zł/m2)

3
-
76 m2
2002
15893330 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie *Os. Leśne* 27907143 15893330 Wiktoria Włodarska -> 576455800Nieruchomości ApartamentOferujemy do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu leśnym w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja z licznymi terenami zielonymi, cicha i spokojna okolica oraz szybki dojazd d...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (47 zł/m2)

2
1
38 m2
2005
15893316 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27907172 15893316 Na wynajem wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m², położone na 1. piętrze w pięknie odnowionej kamienicy (generalny remont budynku w zeszłym roku, klatka schodowa po remoncie 3 lata temu). Nieruchomość łączy w sobie klimat k...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 300 PLN (35 zł/m2)

3
-
95 m2
-
15888308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27809760 15888308 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż przytulne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48m2 z dużym balkonem typu „loggia”. Mieszkanie nadaje się do remontu i własnej aranżacji. Lokal mieszkalny znajduje...

Bydgoszcz (Wzgórze wolności) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

390 000 PLN (8 125 zł/m2)

3
-
48 m2
1982
15884049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27694038 15884049 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu komfortowe i przestronne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni ponad 100m2 do którego przynależy przepiękny taras o powierzchni 100m2 oraz balkon. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 2-piętrowym ...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

5
-
100 m2
-
15570329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z Twoich marzeń 21540220 15570329 Na sprzedaż dom wolnostojący w Szczutkowie, gm. Choceń, powiat włocławski. Powierzchnia zabudowy domu to 101 m², a użytkowa 78,92 m². Dodatkowo na działce stoi murowane pomieszczenie do przechowywania mebli ogrodowych i pomieszczenie gospodarcze z dr...

Szczutkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Choceń)

699 360 PLN (6 924 zł/m2)

4
1
101 m2
2013
15893310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27906811 15893310 Na sprzedaż oferujemy działkę położoną w miejscowości Gąbinek, gmina Lubanie. Nieruchomość o powierzchni 0,1031 ha (1031 m²), obręb Gąbinek. Działka stanowi własność osoby fizycznej - pełna własność 11. Grunt oznaczony jako RVI. Cen...

Gąbinek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Lubanie)

69 000 PLN

-
-
1031 m2
-
15893298 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27906836 15893298 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem - Bartodzieje, Bydgoszcz . Biuro Nieruchomości prezentuje atrakcyjne mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na bydgoskich Bartodziejach - w spokojnej, zielonej i doskonale skomunikowanej części miasta. L...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 000 PLN (35 zł/m2)

3
-
57 m2
1976