• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 489

15895606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962865 15895606 Dom z garażem i dużą działką do własnej aranżacjiNa sprzedaż dom środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 90 m² położony na działce 223 m², która daje szerokie możliwości zagospodarowania. Nieruchomość jest świetną propozycją dla osób ceniących ...

Bydgoszcz (Jachcice) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

689 000 PLN (7 656 zł/m2)

3
1
90 m2
1970
15895439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962178 15895439 Luksusowa rezydencja z prywatnym lasem w Wilczu — przestrzeń do życia i biznesu Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna rezydencja położona w prestiżowej i spokojnej miejscowości Wilcze, gm. Osielsko — w otoczeniu zieleni, z prywatnym brzozowym lasem na wł...

Wilcze (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 950 000 PLN (5 566 zł/m2)

5
3
530 m2
2019
15895577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962119 15895577 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 81 m² z dużym balkonem w BydgoszczyNa sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Idealne dla rodziny, osób pracujących zd...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

565 000 PLN (6 975 zł/m2)

3
1
81 m2
1995
15895573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962100 15895573 Rezydencja z duszą w Pyszczynie — dom, który daje przestrzeń do życia Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w zielonej i spokojnej miejscowości Pyszczyn (gm. Dobrcz) — idealna propozycja dla osób, które szukają nie tylko domu, ale stylu życia:...

Dobrcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dobrcz)

2 100 000 PLN (8 258 zł/m2)

5
2
254.3 m2
2022
15857434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122113 15857434 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegelniana, TucholaZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 65,3 m², położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Tucholi!Opis nieruchomości:Mies...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

329 000 PLN (5 062 zł/m2)

3
1
65 m2
1990
15849586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26974723 15849586 Na sprzedaż działka budowlana nr 1288 w miejscowości ObkasPrzedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 1288, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Obkas. Działka posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorod...

Obkas (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kamień Krajeński)

79 900 PLN (66 zł/m2)

-
-
1216 m2
-
15660469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otoczeniu lasu z dużą działką 23464237 15660469 Dom I 217,42 mkw I działka 6774mkw I Godzimierz I cisza i spokój INa sprzedaż przestronny dom w malowniczej i spokojnej miejscowości Godzimierz (woj. kujawsko-pomorskie), idealny dla osób ceniących kontakt z naturą oraz komfort życia.Lokalizacja:Nier...

Godzimierz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

950 000 PLN (4 378 zł/m2)

5
3
217 m2
2005
15824010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w spokojnej okolicy 26616069 15824010 Na sprzedaż dom w Godzimierzu - Stan surowy zamkniętyPrzedstawiamy ofertę sprzedaży domu o powierzchni 39,17 mkw, położonego na działce o powierzchni 958 mkw w miejscowości Godzimierz. Dom w stanie surowym zamkniętym, ocieplony i zaciągnięty klejem g...

Godzimierz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

235 000 PLN (6 026 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15835142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26709518 15835142 Arkadia Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,19 m² , położone na pierwszym piętrze trzy­piętrowej kamienicy z ogrodzonym terenem i miejscami parkingowymi. Lokal przeszedł generalny re...

Włocławek (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

304 000 PLN (4 606 zł/m2)

3
-
66 m2
1930
15779208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Dom w Szubinie - 3 mieszkania plus lokal 25768781 15779208 dom Szubin inwestycja 277m2 pod wynajem duży bliźniak 7 pokoi usługiSkrajny segment z lokalem usługowym i ogromnym potencjałem inwestycyjnym - Szubin, 277 m2Na sprzedaż w pełni wyremontowana nieruchomość o powierzchni całkowitej 277,17 m2, zl...

Szubin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

649 000 PLN (2 343 zł/m2)

7
2
277 m2
2005
15666030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom po odbiorze, gotowy do użytkowania. 23584511 15666030 Dom w stanie deweloperskim - 78,04 mkw Działka 994 mkw Bezpośrednie wyjście do lasu Projekt Celozia BBudynek posiada odbiór techniczny i pozwolenie na użytkowanie.Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Godzimierz, w stanie deweloperskim, poło...

Godzimierz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

559 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
1
78 m2
2025
15822715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka- projekt i pozwolenie na budowe gratis 26612422 15822715 DZIAŁKA } PROJEKT DOMU POZWOLENIE NA BUDOWEDZIAŁKA, KTÓRA POZWALA ZACZĄĆ BUDOWĘ OD RAZUTo oferta dla osób, które nie chcą tracić miesięcy na formalności i szukają działki gotowej pod realizację marzeń o własnym domu.Na sprzedaż 2 działki  z GRATISOW...

Godzimierz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

56 000 PLN

-
-
1013 m2
-