• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 513

15889627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27856562 15889627 Uciekasz od miasta? Tu natura wygrywa z codziennością.Nadolna Karczma79.000 złNa sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości Nadolna Karczma zaledwie 50 metrów od rzeki Brdy w otoczeniu obszaru Natura 2000 i niezwykłych Borów Tuch...

Nadolna Karczma (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

79 000 PLN (122 zł/m2)

-
-
648 m2
-
15764813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454915 15764813 Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w centrum Ciechocinka na działkach o łącznej powierzchni 1800m².Obiekt składa się z budynku mieszkalnego wielorodzinnego podzielonego na 3 segmenty .Budynek mieszkalny wielorodzinny - każdy z segment...

Ciechocinek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Ciechocinek)

4 250 000 PLN (7 496 zł/m2)

11
-
567 m2
1984
15711465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24402585 15711465 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy energooszczędny dom z pięknym ogrodem w Rozgartach na kameralnym zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych .Wnętrze domu charakteryzuje się przestronnym salonem z kominkiem połączonym z jadalnią oraz ot...

Stary Toruń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

1 450 000 PLN (9 416 zł/m2)

6
2
154 m2
2009
15832961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26725045 15832961 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ziemię rolną 2,0300 ha we wsi Likiec w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie Lipnowskim w gminie Skępe.Nieruchomość składa się z dwóch działek w tej chwili jest uprawiana rzez rolnika.Klasa ziemi V i VI.C...

Likiec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Skępe)

97 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
20300 m2
-
15787126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25916968 15787126 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny obiekt o powierzchni całkowitej 430 m2, położony w doskonałej lokalizacji w Małej Nieszawce. To wyjątkowa okazja dla inwestorów poszukujących lokalu z różnorodnymi możliwościami wykorzystania.W skład ...

Mała Nieszawka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Wielka Nieszawka)

670 000 PLN (1 558 zł/m2)

3
1
430 m2
1970
15692105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 24037152 15692105 Do sprzedania działający pensjonat w Ciechocinku  w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu sanatoriów, parku niedaleko do tężni. Pensjonat oferuje śniadanie i obiadokolacje.  Posiada 10 pokoi dwuosobowych z łazienkami, tarasem  loggią lub balkonem.Pensj...

Ciechocinek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Ciechocinek)

1 900 000 PLN (4 471 zł/m2)

12
4
425 m2
1971
15628635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22815276 15628635 Odkryj swoje idealne miejsce na budowę domu marzeń z tą wyjątkową ofertą! Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę 3728 m2 z warunkami zabudowy pod zabudowę domu jednorodzinnego, położoną w przepięknej, zielonej okolicy tuż przy lesie w miejs...

Brzoza (Kujawsko-Pomorskie, gm. Wielka Nieszawka)

260 000 PLN (70 zł/m2)

-
-
3728 m2
-
15547680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20893315 15547680 Prezentuję nieruchomość gruntową  zabudowaną o pow. 0,4475 ha ,położonej w miejscowości Papowo Toruńskie, gmina Łysomice, powiat toruński, województwo kujawsko pomorskie. Nieruchomość gruntowa w kształcie regularnym. Teren działki ogrodzony zagospoda...

Papowo Toruńskie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łysomice)

2 500 000 PLN (6 203 zł/m2)

10
1
403 m2
1977
15459185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19023173 15459185 Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjny dom na działce o wielkości 1205 m2 w Toporzysku. Budynek został wykonany w całości z materiałów najwyższej jakości. Układ pomieszczeń tworzy doskonałe połączenie przestrzeni a wysokiej jakości w...

Toporzysko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

1 150 000 PLN (4 978 zł/m2)

5
3
231 m2
2006
15483162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19556502 15483162 Przedstawiam kompleks działek inwestycyjnych  z potencjałem do zakupu w całości lub osobno.    Działki  znajdują  przy drodze DK 10  Warszawa-Toruń w Głogowie gmina Obrowo w powiecie Toruńskim.W pobliżu działek znajduje się sklep Biedronka, Stacja Be...

Głogowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Obrowo)

604 420 PLN (135 zł/m2)

-
-
4492 m2
-
15610975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22419607 15610975 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Dom o powierzchni całkowitej 198,1m2 , mieszkalnej 132,74 m2 na działce wielkości 3095 m2 w pożądanej lokalizacji w miejscowości Stary Toruń.Budynek składa się z przestronnego salonu z kominkiem i wyjściem na tar...

Rozgarty (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

870 000 PLN (4 394 zł/m2)

4
1
198 m2
2005
15542582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20876588 15542582 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę dla inwestorów poszukujących nieruchomości dla swojej działalności na terenie z MPZP (dla usług i produkcji) w pobliżu zjazdu w Turznie na autostradę A1 Północ -Południe.Nieruchomość całkowicie ogrodzona...

Brzeźno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Lubicz)

4 000 000 PLN (286 zł/m2)

-
-
14000 m2
-