• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 518

15886081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w kameralnym otoczeniu z garażem! 27747035 15886081 Przytulne i nowoczesne 3 pokoje z garażem - Osowa Góra!Na sprzedaż jasne, zadbane i gotowe do wprowadzenia mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Bydgoszczy (dzielnica Osowa Góra - dolny taras). ATUTY:- nowe budownictwo!- kameralny b...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

648 000 PLN (10 452 zł/m2)

3
-
62 m2
2019
15885941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe mieszkanie - Nowy Fordon 27744252 15885941 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!2 POKOJOWE MIESZKANIE W NOWYM FORDONIE - OS. ESKULAPAATUTY:- Gotowe do wprowadzenia!- Kameralne osiedle w nowym budownictwie!- Komórka lokatorska w cenie!- Cicha i spokojna okolica!- Klimatyzacja!CHARAKTERYSTYKA:Na sp...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

540 000 PLN (13 500 zł/m2)

2
1
40 m2
2021
15866362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny Dom z Potencjałem w Barcinie! 27319028 15866362 !! Oferta tylko w Pepper House !!!! Dom wolnostojący w Barcinie !!Szukasz przestrzeni dla rodziny w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Bydgoszczy? Ta oferta na wyłączność w Pepper House to idealne połączenie nowoczesnej bazy i możliwości wł...

Barcin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Barcin)

719 000 PLN (5 447 zł/m2)

5
-
132 m2
2019
15811970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26452299 15811970 Aukcja (licytacja) w dniu 15 kwietnia 2026 r. na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku mieszkalnym przy ul. Topolowej 3 w Janikowie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcję (licytację) na sprzedaż lokalu mieszka...

Janikowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janikowo)

320 000 PLN (1 333 zł/m2)

5
-
240 m2
-
15885014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715508 15885014 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

391 402 PLN (64 zł/m2)

-
-
6131 m2
-
15885078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716763 15885078 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

540 980 PLN (64 zł/m2)

-
-
8474 m2
-
15885077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716764 15885077 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

481 454 PLN (64 zł/m2)

-
-
7543 m2
-
15885015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27715506 15885015 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

328 265 PLN (64 zł/m2)

-
-
5142 m2
-
15873378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27516715 15873378 Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2‑pokojowe o powierzchni 53,60 m², położone w Rypinie przy ul. Dworcowej 624. Lokal jest gotowy do zamieszkania od zaraz — bez stresu, bez oczekiwania na e...

Rypin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rypin)

259 000 PLN (4 887 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15885079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716765 15885079 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 291 693 PLN (57 zł/m2)

-
-
22586 m2
-
15885076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27716762 15885076 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

326 669 PLN (64 zł/m2)

-
-
5117 m2
-
15885013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715503 15885013 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

593 208 PLN (63 zł/m2)

-
-
9416 m2
-