• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 509

15895439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962178 15895439 Luksusowa rezydencja z prywatnym lasem w Wilczu — przestrzeń do życia i biznesu Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna rezydencja położona w prestiżowej i spokojnej miejscowości Wilcze, gm. Osielsko — w otoczeniu zieleni, z prywatnym brzozowym lasem na wł...

Wilcze (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 950 000 PLN (5 566 zł/m2)

5
3
530 m2
2019
15895323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Doskonała inwestycja, świetna lokalizacja 27961973 15895323 Na sprzedaż mieszkanie na bydgoskich BartodziejachPrezentuję funkcjonalne mieszkanie położone na cenionym osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy. Lokal stanowi świetną propozycję zarówno dla osób szukających pierwszego mieszkania, jak i inwestorów planując...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

299 000 PLN (8 081 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15895321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane w Osiu! Idealne pod dom! 27961975 15895321 Działka budowlana w Osiu! Uzbrojona!Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Osie, powiat świecki. Nieruchomość o powierzchni 953 m² stanowi doskonałą propozycję dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego w spokojnej, a ...

Osie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osie)

142 950 PLN

-
-
953 m2
-
15895320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane w sercu Borów Tucholskich! Tleń! 27961968 15895320 Działka w Tleniu! Idealna pod domek rekreacyjny lub jednorodzinny! Tylko u Nas!Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczym Tleniu - w samym sercu Borów Tucholskich. Nieruchomość zachwyca pięknymi drzewami i niepowtarzalnym klimatem, idealnym...

Tleń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osie)

240 160 PLN

-
-
1501 m2
-
15895577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962119 15895577 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 81 m² z dużym balkonem w Bydgoszczy Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Idealne dla rodziny, osób pracujących z...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

565 000 PLN (6 975 zł/m2)

3
1
81 m2
1995
15895573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962100 15895573 Rezydencja z duszą w Pyszczynie — dom, który daje przestrzeń do życia Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w zielonej i spokojnej miejscowości Pyszczyn (gm. Dobrcz) — idealna propozycja dla osób, które szukają nie tylko domu, ale stylu życia:...

Dobrcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dobrcz)

2 100 000 PLN (8 258 zł/m2)

5
2
254.3 m2
2022
15895306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DO REMONTU 3 POKOJE 67,74M2 ŚWIETNY UKŁAD FORDON 27961814 15895306 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67,74 m², położone na 1 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 1993 roku, wybudowanym z wielkiej płyty. Nieruchomość znajduje się przy ul. Cechowej, w spokojnej części osiedla S...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

398 000 PLN (5 940 zł/m2)

3
1
67 m2
1993
15876405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom całoroczny! Jezioro! Las! Bory Tucholskie! 27536740 15876405 Nowy dom nad jeziorem w Borach Tucholskich! 40 minut od Bydgoszczy!!!!Na sprzedaż nowy dom rekreacyjny o powierzchni zabudowy 35 m², położony na pięknej, przestronnej działce o powierzchni 794 m². Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lok...

Jania Góra (Kujawsko-Pomorskie, gm. Świekatowo)

445 000 PLN (12 714 zł/m2)

2
1
35 m2
2020
15893751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27918969 15893751 Na sprzedaż dom projektu" Villa jednorodzinna" w Niemczu . Dom obecnie jest w trakcie budowy-koniec max do lipca2026r na stan developerski podwyższony 2800 000 zł plus 8 % VAT Powierzchnia działki: 1100 m...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 800 000 PLN (10 811 zł/m2)

5
-
259 m2
-
15760382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25355978 15760382 Na sprzedaż - Biurowiec z częścią magazynową w Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, wielofunkcyjny budynek biurowo-magazynowy położony w Bydgoszczy. Obiekt znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do rozpo...

Bydgoszcz (Zimne wody) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 800 000 PLN (3 207 zł/m2)

11
-
1185 m2
2014
15893678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915989 15893678 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję mieszkalną z gotowym, w pełni wyposażonym biznesem produkcyjnym. To idealna oferta dla osób chcących kontynuować działalność bez dodatkowych inwestycji lub połączyć komfort życia z prowadzeniem własn...

Michale (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dragacz)

885 000 PLN (4 425 zł/m2)

3
-
200 m2
-
15866656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27322185 15866656 Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze 30 minut jazdy samochodem od Grudziądza 10 minut samochodem wjazd na autostradę A1 w Kopytkowie  Jednopiętrowy  dom w dobrym stanie gotowy do zamieszkania o powierzchni użytkowej 270 m2 plus garaż ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

499 000 PLN (707 zł/m2)

6
2
706 m2
-