• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 508

15877787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas!Działka budow.|z WZ|Nowe ciche osiedle 27578802 15877787 Działka, na której naprawdę chce się zamieszkać w miejscowości Wybcz gmina Łubianka, cisza, przestrzeń i konkretne możliwości.Są takie miejsca, gdzie po wejściu na działkę od razu wiesz, że to „to”. Tu nie ma hałasu, nie ma ścisku, nie ma kompromisów...

Wybcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łubianka)

148 500 PLN

-
-
1500 m2
-
15894516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27944483 15894516 Na sprzedaż działka budowlana w Opławcu o powierzchni 853 m². Działka z dostępem do mediów: kanalizacja na działce, woda na działce, gaz i prąd w ulicy W cenie projekt budowlany. Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej i sp...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

460 000 PLN

-
-
853 m2
-
15873084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Opławiec -240 m² 4 sypialnie-ogród zimowy 27511989 15873084 WYJĄTKOWY DOM W OPŁAWCU - ZIELEŃ, PRZESTRZEŃ I KOMFORTNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych części Bydgoszczy - Opławcu. To miejsce dla osób ceniących bliskość natury, ciszę oraz komfort życia...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 299 000 PLN (4 330 zł/m2)

5
1
300 m2
1978
15894489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
46,36 mkw, 3 pokoje, balkon, 1. piętro – Rypin 27944007 15894489 Mieszkanie 46,36 mkw, 3 pokoje, balkon.Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,36 mkw z balkonem 10,94 mkw z wyjściem z salonu, położone na 1. piętrze nowoczesnego, kameralnego Osiedla Zakątek w centrum Rypina, tuż przy Parku M...

Rypin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rypin)

347 700 PLN (7 559 zł/m2)

3
1
46 m2
2022
15894488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
30 mkw, taras, miejsce parkingowe. Centrum Rypina 27944008 15894488 Mieszkanie 30,64 mkw z tarasem.Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,64 mkw z tarasem położone na parterze nowoczesnego, kameralnego Osiedla Zakątek w centrum Rypina, tuż przy Parku Miejskim. Idealne dla osób ceniących ciszę,...

Rypin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rypin)

234 396 PLN (7 813 zł/m2)

2
1
30 m2
2022
15894490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Rypina, 4 pokoje, 58,16mkw, ogródek 107mkw 27944009 15894490 Mieszkanie 58,16 mkw, 3 pokoje, ogródek 107 mkw.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,16 mkw z ogródkiem ok. 107 mkw, położone na parterze nowoczesnego, kameralnego Osiedla Zakątek w centrum Rypina, przy Parku Miejskim. Idealne dla osób...

Rypin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rypin)

404 212 PLN (6 969 zł/m2)

4
1
58 m2
2022
15444199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18690842 15444199 Żnin, budynek biurowo-techniczny, 1645 m2, sprzedam, 1 030 000. Biurowiec przy głównej ulicy miejscowości. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej geodezyjnie jako działki nr 4281...

Żnin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

1 030 000 PLN (626 zł/m2)

8
1
1645 m2
-
15894458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27943994 15894458 Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 99 m² , położony na parterze klimatycznej kamienicy w prestiżowej części Śródmieścia . Lokal posiada bezpośrednie wejście od ruchliwej ulicy, co zapewnia doskonałą widoczność oraz ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

700 000 PLN (7 071 zł/m2)

11
-
99 m2
-
15894457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27943995 15894457 Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny - Dobrcz (woj. kujawsko-pomorskie). Biuro nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży trzech działek o łącznej powierzchni 8586 m², zlokalizowanych w miejscowości Dobrcz. To doskonała ...

Dobrcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dobrcz)

1 717 200 PLN

-
-
8586 m2
-
15894456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27943996 15894456 NOWA OFERTA! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 62 m², położony na działce 479 m² w atrakcyjnej lokalizacji - Kapuściska. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Najważniejsze informacj...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

700 000 PLN (11 290 zł/m2)

11
-
62 m2
-
15888983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27837596 15888983 M-4, Bartodzieje. 9 piętro.Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie z  dwustronną, południowo - zachodnią wystawą okien, co gwarantuje doskonałe doświetlenie przez cały dzień. Pos...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

390 000 PLN (8 125 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15888616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27818452 15888616 Do wynajęcia atrakcyjnie zlokalizowany w ścisłym centrum Bydgoszczy przytulny apartament zlokalizowany na 1 pietrze w odrestaurowanej pięknej kamienicy z windą.W skład lokalu o powierzchni 45 m2 wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (38 zł/m2)

2
-
45 m2
-