• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 508

15509732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TYLKO U NAS !!! Dom z własnym pomostem!!! 20118782 15509732 Działka z domem nad wodąOKAZJA !!! Marzysz o własnym pomoście nad wodą i pięknie zagospodarowanej działce z całorocznym domem letniskowym DZOWŃ!!!!Dom posiada - 3 sypialnie,- 2 tarasy- 2 łazienki- kuchnia- salonOgrzewanie kominkiem z rozprowadzonym c...

Błądzim (Kujawsko-Pomorskie, gm. Lniano)

750 000 PLN (10 714 zł/m2)

5
2
70 m2
2008
15611067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nietuzinkowe 48 m2 - klimat loftu. Bory Tucholskie 22420472 15611067 !!! NOWA NIŻSZA CENA !!! Tylko w naszym biurze !!!48 mkw nietypowej przestrzeni - świeżo po remoncie Bory TucholskieTo propozycja dla osób, które nie szukają standardowego mieszkania, lecz wnętrza z charakterem. Lokal o powierzchni 48 mkw wyróżnia s...

Laskowice (Kujawsko-Pomorskie, gm. Jeżewo)

125 000 PLN (2 604 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15734528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
CZYŻKÓWKO! 0% prowizji! 1 p. /2 pokoje 34,95m2 24831104 15734528 Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania w nowej inwestycji na bydgoskim Czyżkówku. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do transportu miejskiego i z szybkim 7-minutowym dojazdem do centrum wpisuje inw...

Bydgoszcz (Czyżkówko) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

391 440 PLN (11 513 zł/m2)

2
1
34 m2
2026
15734530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWE M3 35,03m2 BEZ PCC i PROWIZJI CZYŻKÓWKO 24831105 15734530 Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania w nowej inwestycji na bydgoskim Czyżkówku. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do transportu miejskiego i z szybkim 7-minutowym dojazdem do centrum wpisuje inw...

Bydgoszcz (Czyżkówko) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

381 827 PLN (10 909 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15885758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Tucholi 27740609 15885758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej ...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

315 000 PLN (5 250 zł/m2)

3
1
60 m2
1993
15885756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Tucholi 27740606 15885756 Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Tuchola, ul. LOPZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni  60,7 m², położonego na 4. piętrze w bloku w spokojnej i atrakcyjnej części Tucholi.To...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

335 000 PLN (5 583 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15885752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem 27740605 15885752 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gniewkowo, ul. Dreckiego 9Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,77 m², położone w Gniewkowie przy ul. Dreckiego 9. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym i stanowi idealną ...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15884782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje 100m od dworca w Gniewkowie 27711454 15884782 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,56 m², położonego w Gniewkowie przy ul. 700-lecia. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rod...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

280 000 PLN (4 912 zł/m2)

4
1
57 m2
1979
15740687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24955629 15740687 Stylowy dom jednorodzinny, usytuowany wśród zieleni na końcu ulicy lokalnej, z widokiem na jezioro Pakoskie w Janikowie. Dom podpiwniczony, piętrowy wybudowany z cegły pod koniec lat 70-tych.Budynek jest w całości podpiwniczony - garaż ok. 25m2, kotł...

Janikowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janikowo)

459 000 PLN (2 700 zł/m2)

3
2
170 m2
1978
15730230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Kamienica w centrum Kcyni 24773756 15730230 Na sprzedaż Kamienica w centrum Kcyni, przy ulicy Poznańskiej  z lokalem usługowym oraz mieszkaniem. W kamienicy znajduje się mieszkanie, które jest już wynajęte i generuje stały zysk oraz lokal usługowy, wynajmowany przez salon fryzjerski, który rów...

Kcynia (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kcynia)

330 000 PLN (2 640 zł/m2)

2
-
125 m2
-
15848394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne mieszkanie z ogródkiem po remoncie/Potulice 26936203 15848394 Oferta biura Nieruchomości ApartamentKrzysztof NowickiTel. 576 440 755Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego, wyremontowanego mieszkania w Potulicach o powierzchni 44.81 mkw. usytuowanego na parterze bloku.Składa się ono z salonu, s...

Potulice (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

289 000 PLN (6 568 zł/m2)

2
1
44 m2
1980