• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 546

15897951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28014123 15897951 Mieszkanie obecnie jedno pokojowe, jednak można przearanżować i w pokoju zrobić aneks kuchenny, a pomieszczenie kuchenne przysposobić na sypialnię. Pokój 20m. z dużym balkonem typu loggia. Kuchnia 7,6m2 z meblami na wymiar. Duża łazienka 5m2 w ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

274 000 PLN (7 211 zł/m2)

1
-
38 m2
1984
15857223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tania działka z WZ - Sadłogoszcz 27117162 15857223 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki w miejscowości Sadłogoszcz gm. Barcin o powierzchni 1644 mkw. Działka zlokalizowana jest jest przy drodze asfaltowej, teren płaski nieogrodzony, skrzynka z prądem w granicy działki, woda w drodze dojazdow...

Sadłogoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Barcin)

69 000 PLN

-
-
1664 m2
-
15857753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 w bloku na parterze - Polanowice 27133078 15857753 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego  w Polanowicach w gminie Kruszwica o powierzchni 48,5 mkw. usytuowanego na parterze bloku.Mieszkanie składa się z:- Salonu- Sypialni - Przedpokoju- Kuchni- Łazienki Dodatkowym atutem nieru...

Polanowice (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kruszwica)

165 000 PLN (3 438 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15826392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 - Jadowniki Rycerskie - PARTER 26623912 15826392 Przed Państwem oferta sprzedaży bezczynszowego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 51,8 mkw. w miejscowości Jadowniki Rycerskie nieopodal Żnina.Znajduje się ono na parterze budynku zamieszkałego przez 8 rodzin.W jego skład wchodzi:- Kuchnia- Łazie...

Jadowniki Rycerskie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

159 000 PLN (3 118 zł/m2)

2
1
51 m2
-
15721918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas, Idealne do własnej aranżacji 24608732 15721918 Na sprzedaż mieszkanie dwustronne, położone na czwartym piętrze bloku  w Nakle nad Notecią na Osiedlu Bolesława Chrobrego. Lokal o powierzchni 39 mkw. składający się z dwóch oddzielnych pokoi o powierzchni  16 mkw. i 9 mkw, w tym jeden z wyjściem na ...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

189 000 PLN (4 500 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15824386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 w Dąbrówce Słupskiej - PARTER 26839606 15824386 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego mieszkania o powierzchni 40,87 mkw. usytuowanego na parterze w budynku wielorodzinnym. Na nieruchomość składa się:- przedpokój - kuchnia - łazienka z WC- 2 pokoje- kotłowniaDodatkowym atutem nieruc...

Dąbrówka Słupska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

135 000 PLN (3 375 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15830301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z WZ - Słębowo 26668009 15830301 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki nieopodal Żnina w miejscowości Słębowo o powierzchni 1633 mkw.Warunki zabudowy:- Budynek mieszkalny jednorodzinny do 150 mkw.- Szerokość elewacji frontowej do 16 m-wysokość górnej krawędzi elewacji fronto...

Słębowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

77 000 PLN

-
-
1633 m2
-
15834269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w Kamienicy - Inowrocław 27049111 15834269 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowej kawalerki o powierzchni 24,4 mkw. w Inowrocławiu położonej na 1 piętrze w kamienicy.Mieszkanie jednostronne, wyposażone w okna dwuszybowe PCV.W pokoju znajduje się piec kaflowy w którym została umie...

Inowrocław (Kujawsko-Pomorskie, gm. Inowrocław)

150 000 PLN (6 250 zł/m2)

1
1
24 m2
-
15836242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M4 w bloku z balkonem - Pakość 26707868 15836242 Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,71 mkw. znajdującego się na IV piętrze bloku przy ulicy Mogileńskiej w Pakości.W jego skład wchodzą:-3 pokoje- kuchnia- łazienka z prysznicem- toaleta oraz przedpokój.Mieszkanie przytulne i ciepłe ...

Pakość (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pakość)

189 000 PLN (4 021 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15776170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MIESZKANIE W KLIMATYCZNEJ WILLI 3 POKOJE 25696546 15776170 Prestiżowy Adres w Sercu Bydgoszczy - Mieszkanie Inwestycyjne lub Idealne do Życia!Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane przy jednej z najbardziej pożądanych ulic w Bydgos...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

511 900 PLN (7 998 zł/m2)

3
1
64 m2
1908
15885758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Tucholi 27740609 15885758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej ...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

315 000 PLN (5 250 zł/m2)

3
1
60 m2
1993
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900