• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 509

15891302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom , stodoła siedlisko 2177 mkw - 20min od Nakło 27894433 15891302 Oferta sprzedaży siedliska w Dębionku - duży potencjał inwestycyjny!Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Dębionek, wśród malowniczych pól, zaledwie 500 m od asfaltowej drogi i centrum wioski. Siedlisko o powierzchni 2177 m², z zabudową bliźniaczą ...

Dębionek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sadki)

120 000 PLN (558 zł/m2)

3
1
215 m2
1970
15891332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27895002 15891332 Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie w kamienicy w poszukiwanej lokalizacji w dzielnicy muzyczna Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 113,8m2 w Centrum Bydgoszczy Budynek usytuowany w pobliżu parku i teatru Na powierzchnię miesz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

796 000 PLN (7 044 zł/m2)

5
-
113 m2
-
15858996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z widokiem na jezioro 27160557 15858996 Na sprzedaż działka budowlanarekreacyjna o powierzchni 344 mkw. znajdująca bardzo blisko czystego jeziora Wienieckiego z drewnianym domkiem  o powierzchni 35 mkw.  w miejscowości Kopczyn gm. Mogilno. Teren przeznaczony w Planie Ogólnym gm. Mogilno po...

Kopczyn (Kujawsko-Pomorskie, gm. Mogilno)

199 000 PLN

-
-
344 m2
-
15891331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27895001 15891331 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji na bydgoskich Piaskach Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim bez tynków wewnętrznych w atrakcyjnej lokalizacji na bydgoskich Piaska...

Bydgoszcz (Piaski) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

825 000 PLN (6 066 zł/m2)

4
-
136 m2
-
15891334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27895004 15891334 Dom wolnostojący po remoncie - 5 km od Bydgoszczy, blisko lasu Na sprzedaż przestronny, dom wolnostojący po remoncie o powierzchni 225 m² , położony ok. 5 km od Bydgoszczy . Nieruchomość usytuowana jest w cichej, zielonej okolicy...

Kruszyn (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

1 250 000 PLN (3 846 zł/m2)

5
-
325 m2
-
15891333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27895003 15891333 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Murowańcu Oferujemy na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110m2 z działką ok 250m, położony w cichym i spokojnym miejscu w Murowańcu Na pow...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

669 000 PLN (6 082 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15891316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkalno-usługowy inwestycja 27894830 15891316 HOT OFERTA! WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE!Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja z ogromnym potencjałem - nowoczesny kompleks usługowo-mieszkalny w trakcie budowy, zlokalizowany bezpośrednio przy głównej trasie Brzoza - Łabiszyn. To propozycja dla osób, które sz...

Kobylarnia (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nowa Wieś Wielka)

2 100 000 PLN (5 060 zł/m2)

11
-
415 m2
2026
15885758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Tucholi 27740609 15885758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej ...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

315 000 PLN (5 250 zł/m2)

3
1
60 m2
1993
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15884782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje 100m od dworca w Gniewkowie 27711454 15884782 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,56 m², położonego w Gniewkowie przy ul. 700-lecia. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rod...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

280 000 PLN (4 912 zł/m2)

4
1
57 m2
1979
15885756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Tucholi 27740606 15885756 Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Tuchola, ul. LOPZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni  60,7 m², położonego na 4. piętrze w bloku w spokojnej i atrakcyjnej części Tucholi.To...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

335 000 PLN (5 583 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15885752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem 27740605 15885752 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gniewkowo, ul. Dreckiego 9Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,77 m², położone w Gniewkowie przy ul. Dreckiego 9. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym i stanowi idealną ...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1980