• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 501

15897222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. 27997826 15897222 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ciepłe mieszkanie, położone w wieżowcu przy ul. Władysława Dziewulskiego. Lokal znajduję się w zadbanym budynku z windą, a na każdym piętrze znajdują się trzy mieszkania, co zapewnia większy komfort i prywatność mies...

Toruń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

415 000 PLN (8 646 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15893391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 2-pokojowe w świetnej lokalizacji. 27910111 15893391 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 32,3 m², położonego na 3. piętrze w wieżowcu z windą, na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Mokre w Toruniu.  Mieszkanie jest zadbane, dobr...

Toruń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

355 000 PLN (11 094 zł/m2)

2
1
32 m2
1977
15876587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rozkładowe 3 pokoje w Centrum-ul. Kościuszki 27541522 15876587 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,08 m², położonego przy ul. Kościuszki. Nieruchomość wyróżnia się dwustronną ekspozycją oraz rozkładowym układem pomieszczeń, co zapewnia komfort ...

Toruń (Przedmieście mokre) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

499 900 PLN (8 195 zł/m2)

3
1
61 m2
1970
15890386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne i słoneczne 3 pokoje 27876190 15890386 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,59 m², położonego przy ul. Gałczyńskiego w Toruniu. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze kameralnej, 2-piętrowej kamienicy i stanowi doskonałą pr...

Toruń (Os. młodych) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

680 000 PLN (8 831 zł/m2)

3
1
77 m2
1905
15889111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowa kawalerka w gotyckiej kamienicy. 27844666 15889111 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w klimatycznej, zabytkowej kamienicy o gotyckim, trójosiowym charakterze, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta. To propozycja dla osób ceniących niepowtarzalny klim...

Toruń (Starówka) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

335 000 PLN (10 469 zł/m2)

1
1
32 m2
-
15885737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość inwestycyjna - Lutobórz 27739975 15885737 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość inwestycyjną o unikalnym charakterze, zlokalizowaną w malowniczej wsi o nazwie Lutobórz, znajdującej się w województwie kujawsko - pomorskim.Nieruchomość składa się z dwóch działek 9010 i 9011. Działki mają nietypow...

Lutobórz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Choceń)

589 360 PLN

-
-
12278 m2
-
15570329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z Twoich marzeń 21540220 15570329 Na sprzedaż dom wolnostojący w Szczutkowie, gm. Choceń, powiat włocławski. Powierzchnia zabudowy domu to 101 m², a użytkowa 78,92 m². Dodatkowo na działce stoi murowane pomieszczenie do przechowywania mebli ogrodowych i pomieszczenie gospodarcze z dr...

Szczutkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Choceń)

699 360 PLN (6 924 zł/m2)

4
1
101 m2
2013
15740687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24955629 15740687 Stylowy dom jednorodzinny, usytuowany wśród zieleni na końcu ulicy lokalnej, z widokiem na jezioro Pakoskie w Janikowie. Dom podpiwniczony, piętrowy wybudowany z cegły pod koniec lat 70-tych.Budynek jest w całości podpiwniczony - garaż ok. 25m2, kotł...

Janikowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janikowo)

459 000 PLN (2 700 zł/m2)

3
2
170 m2
1978
15861405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27206544 15861405 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom jednorodzinny w stanie surowym do wykończenia w miejscowości PołajewoPołajewek blisko jeziora Gopło.500 metrów do jeziora.Salon z możliwością kominka i wyjściem tarasowym, kuchnia, jadalnia, 3 sypialni...

Piotrków Kujawski (Kujawsko-Pomorskie, gm. Piotrków Kujawski)

320 000 PLN (4 267 zł/m2)

4
-
75 m2
2025
15871644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27472974 15871644 OFERTA DOTYCZY SPRZEDAŻY HALINa sprzedaż budynek przemysłowy o charakterze magazynowo-produkcyjno-usługowym, z częścią biurowo-socjalną, położony w strategicznej części Torunia, w rozwiniętej strefie przemysłowej o powierzchni około 150 ha.Dostępność...

Toruń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

24 900 000 PLN (1 725 zł/m2)

1
-
14432 m2
1970
15871643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27472972 15871643 OFERTA DOTYCZY SPRZEDAŻY HALINa sprzedaż budynek przemysłowy o charakterze magazynowo-produkcyjno-usługowym, z częścią biurowo-socjalną, położony w strategicznej części Torunia, w rozwiniętej strefie przemysłowej o powierzchni około 150 ha.Dostępność...

Toruń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

24 900 000 PLN (1 725 zł/m2)

1
-
14432 m2
1970
15858929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnia działka z pozwoleniem blisko jeziora 27157814 15858929 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż działka z wystawionymi warunkami zabudowy pod rekreację, oddalona o ok.140m od jeziora w miejscowości Leszcze gm. Złotniki Kujawskie, nad Jeziorem Tuczno - województwo kujaw...

Leszcze (Kujawsko-Pomorskie, gm. Złotniki Kujawskie)

138 000 PLN

-
-
3005 m2
-