• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 509

15876664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27544503 15876664 Polecam do zakupu piękną willę na Bielawach z dużą działką, 960 m 2 . Dwa wjazdy na posesję, jeden do garażu w bryle budynku, drugi na teren posesji, przy ogrodzie. Dom o powierzchni 180 m2. Na parterze: - salon z dużymi oknami z możliwością zain...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 565 000 PLN (14 250 zł/m2)

5
3
180 m2
2001
15891017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27884742 15891017 NOWA OFERTA ! Na sprzedaż mieszkanie 48 m2 , położone na 1 piętrze w wieżowcu na Bartodziejach. Gotowe do zamieszkania. Cena: 472 000 zł. Mieszkanie składa się z: -przestronnego , słonecznego salonu z aneksem kuchennym oraz częścią jadalnian...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 000 PLN (9 833 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15885758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Tucholi 27740609 15885758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej ...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

315 000 PLN (5 250 zł/m2)

3
1
60 m2
1993
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15884782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje 100m od dworca w Gniewkowie 27711454 15884782 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,56 m², położonego w Gniewkowie przy ul. 700-lecia. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rod...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

280 000 PLN (4 912 zł/m2)

4
1
57 m2
1979
15885756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Tucholi 27740606 15885756 Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Tuchola, ul. LOPZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni  60,7 m², położonego na 4. piętrze w bloku w spokojnej i atrakcyjnej części Tucholi.To...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

335 000 PLN (5 583 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15885752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem 27740605 15885752 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gniewkowo, ul. Dreckiego 9Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,77 m², położone w Gniewkowie przy ul. Dreckiego 9. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym i stanowi idealną ...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15866362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny Dom z Potencjałem w Barcinie! 27319028 15866362 !! Oferta tylko w Pepper House !!!! Dom wolnostojący w Barcinie !!Szukasz przestrzeni dla rodziny w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Bydgoszczy? Ta oferta na wyłączność w Pepper House to idealne połączenie nowoczesnej bazy i możliwości wł...

Barcin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Barcin)

699 000 PLN (5 295 zł/m2)

5
-
132 m2
2019
15893380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje w doskonałej lokalizacji 27910321 15893380 NOWA oferta mieszkania gotowego do wprowadzenia na bydgoskim Fordonie.Dostępne bezpośrednio po finalizacji, więc od razu po akcie notarialnym i zapłacie ceny otrzymacie klucze do tej nieruchomości i możecie się wprowadzać.Uregulowany stan prawny.   D...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

385 000 PLN (8 021 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15893391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 2-pokojowe w świetnej lokalizacji. 27910111 15893391 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 32,3 m², położonego na 3. piętrze w wieżowcu z windą, na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Mokre w Toruniu.  Mieszkanie jest zadbane, dobr...

Toruń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

355 000 PLN (11 094 zł/m2)

2
1
32 m2
1977
15893368 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27910028 15893368 Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni około 120 m², usytuowany w prestiżowym, nowym budynku w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal charakteryzuje się dużymi witrynami, miejscami parkingowymi oraz wieloma generatorami ru...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

5 640 PLN (47 zł/m2)

11
-
120 m2
-
15891387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom idealny dla dwóch rodzin w Białych Błotach 27896626 15891387 Nowa Oferta Domu w centralnej części Białych Błot.Dostępny wyłącznie w naszej ofercie. Budynek wolnostojacy, wybudowany w latach 80tych XXw. Bardzo solidna konstrukcja, ze ścianami dwudziałowymi gdzie mur ma około 40cm grubości (dwudziałowy z pustką ...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

750 000 PLN (4 688 zł/m2)

6
2
160 m2
1985