• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 513

15886127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27748811 15886127 Na wynajem prezentujemy komfortowy apartament z balkonem i miejscem postojowym usytuowany w samym sercu Bydgoszczy o powierzchni 85m 2 . Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon (18m2), trze...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 200 PLN (49 zł/m2)

4
-
85 m2
-
15885758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Tucholi 27740609 15885758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej ...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

315 000 PLN (5 250 zł/m2)

3
1
60 m2
1993
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15884782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje 100m od dworca w Gniewkowie 27711454 15884782 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,56 m², położonego w Gniewkowie przy ul. 700-lecia. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rod...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

280 000 PLN (4 912 zł/m2)

4
1
57 m2
1979
15885756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Tucholi 27740606 15885756 Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Tuchola, ul. LOPZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni  60,7 m², położonego na 4. piętrze w bloku w spokojnej i atrakcyjnej części Tucholi.To...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

335 000 PLN (5 583 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15885752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem 27740605 15885752 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gniewkowo, ul. Dreckiego 9Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,77 m², położone w Gniewkowie przy ul. Dreckiego 9. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym i stanowi idealną ...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15881795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po remoncie - Osiedle Leśne 27649454 15881795 !!!Wyjątkowa oferta!!!!!!Osiedle Leśne - Przestronna kawalerka na 2 piętrze!!!Osiedle Zawisza.ATUTY:- mieszkanie 'świeżo' po remoncie- urządzona kuchnia- balkon z widokiem na otwarty teren- bliskość terenów zielonych- bliskość 10 Wojskowy S...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

345 000 PLN (9 324 zł/m2)

1
1
37 m2
1962
15890582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 66,5 m² Fordon Nad Wisłą Wysoki Standard 27879703 15890582 3 pokoje 66,5 m² Gryfa Pomorskiego 2 piętro las klimatyzacja pełne wyposażenieATUTY:lokalizacja przy lesie i terenach zielonychwysoki standard wykończeniaklimatyzacja w salonieduża loggiapełne wyposażenie w ceniepojemna zabudowa w przedpokojuka...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

690 000 PLN (10 455 zł/m2)

3
1
66 m2
2014
15879353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27613321 15879353 Na sprzedaż: połowa domu po generalnym remoncie Wysoka, okolice Chojnic ( gm. Raciąż )Szukasz gotowego miejsca do życia, bez remontów i z dużą przestrzenią wokół?Ta oferta jest dla ciebie!. Najważniejsze atuty:* Powierzchnia: ok. 90 m²* Dom po grunt...

Wysoka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

490 000 PLN (5 444 zł/m2)

3
1
90 m2
1980
15876275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Topowa lokalizacja, 3 pokoje,loggia REZERWACJA 27534870 15876275 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZENa sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszcz - na osiedlu Bartodzieje.Lokal jest świeżo odświeżony i gotowy do zamieszkania, co czyni go idealną propozycją zarówn...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
1
56 m2
1976
15824593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633244 15824593 Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w Sepólnie Krajeńskim usytułowany na działce o powierzchni  626 m².Nieruchomość idealna dla rodziny ceniącej przestrzeń, zieleń i klasyczny, ponadczasowy charakter domu.Dom oferuje 4 przestronne pokoje oraz 2 ...

Sępólno Krajeńskie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sępólno Krajeńskie)

620 000 PLN (3 647 zł/m2)

5
2
170 m2
1990
15824595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633245 15824595 Nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny o eleganckiej bryle, wybudowany w 2023 roku, położony w miejscowości Sępólno Krajańskie.Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, w pełni przygotowana do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowy...

1 199 000 PLN (5 081 zł/m2)

5
2
236 m2
2021