• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Działki na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 1 369

15893110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27899752 15893110 Zadbana działka o powierzchni 970 mkw. z domem letniskowym w Urszulewie, w odległości zaledwie 100 metrów od jeziora Urszulewskiego.Polodowcowe jezioro ma powierzchnię 3,08 km2. Doskonałe miejsce na prywatny krótszy lub dłuższy wypoczynek, jak równie...

Skrwilno (Urszulewo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Skrwilno)

695 000 PLN (716 zł/m2)

-
-
970 m2
-
15373120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w spokojnej okolicy 17067484 15373120 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż działka budowlana.Działka o szerokości 27 metrów i długości 107 metrów oferuje dużą przestrzeń , gdzie można zbudować wymarzony dom jednorodzinny. Położona w spokojnej okoli...

Parlinek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dąbrowa)

70 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15877787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas!Działka budow.|z WZ|Nowe ciche osiedle 27578802 15877787 Działka, na której naprawdę chce się zamieszkać w miejscowości Wybcz gmina Łubianka, cisza, przestrzeń i konkretne możliwości.Są takie miejsca, gdzie po wejściu na działkę od razu wiesz, że to „to”. Tu nie ma hałasu, nie ma ścisku, nie ma kompromisów...

Wybcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łubianka)

148 500 PLN

-
-
1500 m2
-
15857223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tania działka z WZ - Sadłogoszcz 27117162 15857223 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki w miejscowości Sadłogoszcz gm. Barcin o powierzchni 1644 mkw. Działka zlokalizowana jest jest przy drodze asfaltowej, teren płaski nieogrodzony, skrzynka z prądem w granicy działki, woda w drodze dojazdow...

Sadłogoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Barcin)

69 000 PLN

-
-
1664 m2
-
15830301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z WZ - Słębowo 26668009 15830301 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki nieopodal Żnina w miejscowości Słębowo o powierzchni 1633 mkw.Warunki zabudowy:- Budynek mieszkalny jednorodzinny do 150 mkw.- Szerokość elewacji frontowej do 16 m-wysokość górnej krawędzi elewacji fronto...

Słębowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

77 000 PLN

-
-
1633 m2
-
15832961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26725045 15832961 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ziemię rolną 2,0300 ha we wsi Likiec w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie Lipnowskim w gminie Skępe.Nieruchomość składa się z dwóch działek w tej chwili jest uprawiana rzez rolnika.Klasa ziemi V i VI.C...

Likiec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Skępe)

97 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
20300 m2
-
15885014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715508 15885014 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

391 402 PLN (64 zł/m2)

-
-
6131 m2
-
15885078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716763 15885078 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

540 980 PLN (64 zł/m2)

-
-
8474 m2
-
15885077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716764 15885077 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

481 454 PLN (64 zł/m2)

-
-
7543 m2
-
15885015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27715506 15885015 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

328 265 PLN (64 zł/m2)

-
-
5142 m2
-
15885079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716765 15885079 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 291 693 PLN (57 zł/m2)

-
-
22586 m2
-
15885076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27716762 15885076 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

326 669 PLN (64 zł/m2)

-
-
5117 m2
-