• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 630

15746620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny Dom z Dużą Działką Bory Tucholskie 25086981 15746620 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej po generalnym remoncie, położony w miejscowości Pamiętowo (gmina Kęsowo).Nieruchomość idea...

Pamiętowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kęsowo)

599 000 PLN (4 992 zł/m2)

4
2
120 m2
1942
15829656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek typu stodoła nad Gopłem na sprzedaż 26630125 15829656 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż dom typu nowoczesna stodoła zlokalizowany na małym ośrodku wczasowymkempingu w Kruszwicy. Teren oznaczony na mapie satelitarnej numerem 1 (powierzchnia terenu przynależnego ...

Kruszwica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kruszwica)

275 000 PLN (5 500 zł/m2)

3
1
50 m2
2019
15872106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończony pod Klucz Segment Pod Skarpą 122m2 27485557 15872106 !!! NOWOCZESNY SEGMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ !!! !! Brak PCC !!Nowoczesny segment 5-pokojowy położony na kameralnym osiedlu Pod skarpą to idealna propozycja dla rozwijającej się rodziny, która ceni komfort, przestrzeń i wysoką jakość życia. Nieruchomo...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 223 215 PLN (10 026 zł/m2)

5
2
122 m2
2025
15867160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336937 15867160 Przedstawiam Państwu, niesamowita ofertę sprzedaży pięknego wolnostojącego domu znajdującego się w miejscowości Strużal o powierzchni całkowitej 143 mkw, z czego 114 mkw to powierzchnia użytkowa. Dom został wybudowany na działce o powierzchni 1236 mk...

Strużal (Kujawsko-Pomorskie, gm. Chełmża)

1 099 000 PLN (7 685 zł/m2)

5
2
143 m2
2022
15555108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21089785 15555108 KOMFORTOWY DOM + TWÓJ BIZNES FLANTROWO OGRÓD 2100m² EKO-TECHNOLOGIE Szukasz miejsca, gdzie połączysz prestiżowe życie prywatne z dochodowym biznesem? A może marzysz o domu, który zarabia na siebie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! LOKALIZACJA: ...

Flantrowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janowiec Wielkopolski)

1 350 000 PLN (7 337 zł/m2)

6
2
184 m2
2005
15886043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWY LUKSUSOWY DOM BLIŹNIAK 99,23M2 ŻOŁĘDOWO 27746331 15886043 NOWA OFERTA W NASZYM BIURZE - DOM W ZABUDOWIE BIŹNIACZEJ Z TRZEMA SYPIALNIAMI W ŻOŁĘDOWIE!Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego dwulokalowego domu typu bliźniak położonego w malowniczej miejscowości Żołędowo nieopodal By...

Żołędowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

920 000 PLN (9 293 zł/m2)

4
1
99 m2
2023
15885093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27717114 15885093 Dom rekreacyjny o powierzchni 140 m2 w Urszulewie, w odległości zaledwie 100 metrów od jeziora Urszulewskiego.Polodowcowe jezioro ma powierzchnię 3,08 km2. Doskonałe miejsce na prywatny krótszy lub dłuższy wypoczynek, jak również na prowadzenie mini ...

Skrwilno (Urszulewo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Skrwilno)

695 000 PLN (4 964 zł/m2)

7
2
140 m2
2005
15889708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom 95,6 m2 + garaż – Władysławowo 27859021 15889708 Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym w miejscowości Władysławowo (gmina Łabiszyn), o powierzchni użytkowej 95,60 mkw., położony na działce o powierzchni 655 mkw.Dom został wybudowany w 2019 roku według projektu „Dariusz Mały”. Jest to klasyczna,...

Władysławowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

450 000 PLN (4 737 zł/m2)

3
2
95 m2
2019
15873084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Opławiec -240 m² 4 sypialnie-ogród zimowy 27511989 15873084 WYJĄTKOWY DOM W OPŁAWCU - ZIELEŃ, PRZESTRZEŃ I KOMFORTNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych części Bydgoszczy - Opławcu. To miejsce dla osób ceniących bliskość natury, ciszę oraz komfort życia...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 299 000 PLN (4 330 zł/m2)

5
1
300 m2
1978
15764813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454915 15764813 Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w centrum Ciechocinka na działkach o łącznej powierzchni 1800m².Obiekt składa się z budynku mieszkalnego wielorodzinnego podzielonego na 3 segmenty .Budynek mieszkalny wielorodzinny - każdy z segment...

Ciechocinek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Ciechocinek)

4 250 000 PLN (7 496 zł/m2)

11
-
567 m2
1984
15711465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24402585 15711465 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy energooszczędny dom z pięknym ogrodem w Rozgartach na kameralnym zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych .Wnętrze domu charakteryzuje się przestronnym salonem z kominkiem połączonym z jadalnią oraz ot...

Stary Toruń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

1 450 000 PLN (9 416 zł/m2)

6
2
154 m2
2009
15547680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20893315 15547680 Prezentuję nieruchomość gruntową  zabudowaną o pow. 0,4475 ha ,położonej w miejscowości Papowo Toruńskie, gmina Łysomice, powiat toruński, województwo kujawsko pomorskie. Nieruchomość gruntowa w kształcie regularnym. Teren działki ogrodzony zagospoda...

Papowo Toruńskie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łysomice)

2 500 000 PLN (6 203 zł/m2)

10
1
403 m2
1977