• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 808

15885758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Tucholi 27740609 15885758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej ...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

315 000 PLN (5 250 zł/m2)

3
1
60 m2
1993
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15884782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje 100m od dworca w Gniewkowie 27711454 15884782 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,56 m², położonego w Gniewkowie przy ul. 700-lecia. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rod...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

280 000 PLN (4 912 zł/m2)

4
1
57 m2
1979
15885756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Tucholi 27740606 15885756 Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Tuchola, ul. LOPZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni  60,7 m², położonego na 4. piętrze w bloku w spokojnej i atrakcyjnej części Tucholi.To...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

335 000 PLN (5 583 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15885752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem 27740605 15885752 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gniewkowo, ul. Dreckiego 9Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,77 m², położone w Gniewkowie przy ul. Dreckiego 9. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym i stanowi idealną ...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15885263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27721605 15885263 Dwa pokoje które mają więcej niż metry - mają jakość. Solidne mieszkanie z duszą!Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2 - pokojowe w kameralnym, niskim bloku na osiedlu Kapuściska.Lokal wyróżnia się klasycznym układem pomieszczeń, co daje duże...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

375 000 PLN (6 318 zł/m2)

2
1
59.35 m2
1960
15886849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w domu w otoczeniu leśnego parku 27769974 15886849 Wyjatkowa oferta w nietuzinkowym, zabytkowym budynku z historia. - polecam i zapraszam na prezentacje!Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie w Bydgoszczy.Duże przestronne mieszkanie w zabytkowym budynku, w otoczeniu pałacowego parku, z ogrodem i ga...

Strzelewo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

269 000 PLN (3 165 zł/m2)

4
-
85 m2
-
15844402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26835258 15844402 Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,66 m2, położone na spokojnym bydgoskim osiedlu Górzyskowo.Lokal znajduje się na wysokim parterze  w czteropiętrowym, ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie jest dwustronne, co gwarantuje ...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

660 000 PLN (9 041 zł/m2)

3
-
73 m2
-
15863154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE LEŚNE 42,86m2 GOTOWE - UMEBLOWANE 27239403 15863154 UMOWA PRZEDWSTĘPNA!SUPER OFERTA DLA STUDENTAPARYINWESTYCYJNA - NA WYNAJEM!OSIEDLE LEŚNE - BARDZO DOBRA CENA ZA GOTOWE, NOWE MIESZKANIE!Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Przeczytaj tę ofertę - jest dla Ciebie. UKŁAD I WYPOSAŻENIE MIESZK...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

290 000 PLN (6 905 zł/m2)

2
1
42 m2
1950
15863153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Os. Leśne 38,85m2 GOTOWE - WYPOSAŻONE 27239405 15863153 SUPER OFERTA DLA STUDENTAPARYINWESTYCYJNA - NA WYNAJEM!OSIEDLE LEŚNE - BARDZO DOBRA CENA ZA GOTOWE, NOWE MIESZKANIE!Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Przeczytaj tę ofertę, bo jest dla Ciebie. UKŁAD I WYPOSAŻENIE MIESZKANIA:1 przestronn...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

290 000 PLN (7 632 zł/m2)

2
1
38 m2
1950
15825631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie - Sadki 26957393 15825631 Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 57m2 - Sadki (kujawsko-pomorskie)Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57m2, położone w miejscowości Sadki, w województwie kujawsko-pomorskim. Nieruchomość znajduje się w domu wielorodzinnym.U...

Sadki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sadki)

270 000 PLN (2 621 zł/m2)

3
1
103 m2
1920
15889737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OSIELSKO LAKE RESIDENCE 3 POKOJE 79,14M2 27860554 15889737 WYŁĄCZNOŚĆ! NIE SZUKAJ DALEJ!Nowoczesny 3-pokojowy apartament 79,14 m² z dużą loggią w budynku z 2014 r. na Osiedlu Lake Residence w Osielsku.Mieszkanie położone na strzeżonym osiedlu o wysokim standardzie. Lokal znajduje się w drugiej linii zabudowy...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

699 000 PLN (8 848 zł/m2)

3
1
79 m2
2014