- Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
Lokal Komercyjny lokal usługowy
- Pokoje11
- Łazienki-
- Powierzchnia 290m2
- Rodzaj Lokal usługowy
- Cena 650 000 PLN
- MiastoBydgoszcz
- Rok budowy-
Opis szczegółowy
LOKAL UŻYTKOWY - 2 POZIOMY | 12 BIUR | GOTOWY DO PRACY
Na sprzedaż / wynajem przestronny, dwukondygnacyjny lokal użytkowy, położony w spokojnym miejscu w ścisłym Centrum Bydgoszczy
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
12 niezależnych biur / pokoi
4 łazienki
2 kuchnie
pomieszczenie gospodarcze (pralnia)
3 miejsca parkingowe (wjazd przez bramę na pilota)
Lokal został odświeżony w ubiegłym roku - gotowy do natychmiastowego użytkowania.
internet
Wszystkie wymagane przeglądy (elektryczny, budowlany, kominiarski) są aktualne. Lokal posiada świadectwo energetyczne.
IDEALNE NA:
siedzibę firmy
biuro coworkingowe
kwatery pracownicze
działalność szkoleniową lub IT
Polecam i zapraszam na prezentację.
--------------------------
Podobne oferty i więcej zdjęć na Adres www ukryty. Również zapraszamy do naszego biura: Gdańska 1, 85-005 Bydgoszcz, tel. 52XXXXX-46.
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15861262
- Data publikacji: 13 maja 2026 13:22 (1 godzinę temu)
- Liczba pokoi: 11
Mapa
Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz, Centrum ,
Lokal Usługowy na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum
nieruchomosci-kujawsko-pom-24.pl / 15861262
650 000 PLN
2 241 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 290m2
- Pokoje 11
Opis - Lokal usługowy
LOKAL UŻYTKOWY - 2 POZIOMY | 12 BIUR | GOTOWY DO PRACY
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
12 niezależnych biur / pokoi
4 łazienki
2 kuchnie
pomieszczenie gospodarcze (pralnia)
3 miejsca parkingowe (wjazd przez bramę na pilota)
--------------------------
Podobne oferty i więcej zdjęć na www.ojczenasz.com. Również zapraszamy do naszego biura: Gdańska 1, 85-005 Bydgoszcz, tel. 52 321-10-46.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15861262
- Data publikacji: 13 maja 2026 13:22 (1 godzinę temu)
- Liczba pokoi: 11