• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 632

15885093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27717114 15885093 Dom rekreacyjny o powierzchni 140 m2 w Urszulewie, w odległości zaledwie 100 metrów od jeziora Urszulewskiego.Polodowcowe jezioro ma powierzchnię 3,08 km2. Doskonałe miejsce na prywatny krótszy lub dłuższy wypoczynek, jak również na prowadzenie mini ...

Skrwilno (Urszulewo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Skrwilno)

695 000 PLN (4 964 zł/m2)

7
2
140 m2
2005
15829656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek typu stodoła nad Gopłem na sprzedaż 26630125 15829656 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż dom typu nowoczesna stodoła zlokalizowany obecnie na  małym ośrodku wczasowymkempingu w Kruszwicy. Teren oznaczony na mapie satelitarnej numerem 1 (powierzchnia terenu przyn...

Kruszwica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kruszwica)

249 000 PLN (4 980 zł/m2)

3
1
50 m2
2019
15889708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom 95,6 m2 + garaż – Władysławowo 27859021 15889708 Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym w miejscowości Władysławowo (gmina Łabiszyn), o powierzchni użytkowej 95,60 mkw., położony na działce o powierzchni 655 mkw.Dom został wybudowany w 2019 roku według projektu „Dariusz Mały”. Jest to klasyczna,...

Władysławowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

450 000 PLN (4 737 zł/m2)

3
2
95 m2
2019
15873084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Opławiec -240 m² 4 sypialnie-ogród zimowy 27511989 15873084 WYJĄTKOWY DOM W OPŁAWCU - ZIELEŃ, PRZESTRZEŃ I KOMFORTNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych części Bydgoszczy - Opławcu. To miejsce dla osób ceniących bliskość natury, ciszę oraz komfort życia...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 299 000 PLN (4 330 zł/m2)

5
1
300 m2
1978
15886043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWY LUKSUSOWY DOM BLIŹNIAK 99,23M2 ŻOŁĘDOWO 27746331 15886043 NOWA OFERTA W NASZYM BIURZE - DOM W ZABUDOWIE BIŹNIACZEJ Z TRZEMA SYPIALNIAMI W ŻOŁĘDOWIE!Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego dwulokalowego domu typu bliźniak położonego w malowniczej miejscowości Żołędowo nieopodal By...

Żołędowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

920 000 PLN (9 293 zł/m2)

4
1
99 m2
2023
15764813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454915 15764813 Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w centrum Ciechocinka na działkach o łącznej powierzchni 1800m².Obiekt składa się z budynku mieszkalnego wielorodzinnego podzielonego na 3 segmenty .Budynek mieszkalny wielorodzinny - każdy z segment...

Ciechocinek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Ciechocinek)

4 250 000 PLN (7 496 zł/m2)

11
-
567 m2
1984
15711465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24402585 15711465 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy energooszczędny dom z pięknym ogrodem w Rozgartach na kameralnym zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych .Wnętrze domu charakteryzuje się przestronnym salonem z kominkiem połączonym z jadalnią oraz ot...

Stary Toruń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

1 450 000 PLN (9 416 zł/m2)

6
2
154 m2
2009
15547680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20893315 15547680 Prezentuję nieruchomość gruntową  zabudowaną o pow. 0,4475 ha ,położonej w miejscowości Papowo Toruńskie, gmina Łysomice, powiat toruński, województwo kujawsko pomorskie. Nieruchomość gruntowa w kształcie regularnym. Teren działki ogrodzony zagospoda...

Papowo Toruńskie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łysomice)

2 500 000 PLN (6 203 zł/m2)

10
1
403 m2
1977
15459185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19023173 15459185 Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjny dom na działce o wielkości 1205 m2 w Toporzysku. Budynek został wykonany w całości z materiałów najwyższej jakości. Układ pomieszczeń tworzy doskonałe połączenie przestrzeni a wysokiej jakości w...

Toporzysko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

1 150 000 PLN (4 978 zł/m2)

5
3
231 m2
2006
15610975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22419607 15610975 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Dom o powierzchni całkowitej 198,1m2 , mieszkalnej 132,74 m2 na działce wielkości 3095 m2 w pożądanej lokalizacji w miejscowości Stary Toruń.Budynek składa się z przestronnego salonu z kominkiem i wyjściem na tar...

Rozgarty (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

870 000 PLN (4 394 zł/m2)

4
1
198 m2
2005
15715621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż w super cenie - nie przegap okazji 24496381 15715621 Nowoczesny dom parterowy  wykończony pod klucz - Gnojno Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży  przestronnego  domu parterowego  o powierzchni całkowitej 197,92 m² położony na działce o powierzchni 1198 m².Dom  został wybudowany w 2024r. Wszy...

Gnojno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Inowrocław)

1 300 000 PLN (6 599 zł/m2)

5
2
197 m2
2024
15740687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24955629 15740687 Stylowy dom jednorodzinny, usytuowany wśród zieleni na końcu ulicy lokalnej, z widokiem na jezioro Pakoskie w Janikowie. Dom podpiwniczony, piętrowy wybudowany z cegły pod koniec lat 70-tych.Budynek jest w całości podpiwniczony - garaż ok. 25m2, kotł...

Janikowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janikowo)

459 000 PLN (2 700 zł/m2)

3
2
170 m2
1978