• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Działki na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 1 371

15313981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 15531899 15313981 Polecam do sprzedaży unikalną działkę o powierzchni ok. 1 hektara, położoną w malowniczej pradolinie Brdy. To idealne miejsce dla tych ,którzy marzą o własnym siedlisku, z dala od zgiełku miasta. Działka siedliskowa daje możliwość postawienia jednego...

Tryszczyn (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

1 012 000 PLN

-
-
10120 m2
-
15509322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Teren pod inwestycje przy węźle A1 i S5 20117657 15509322 TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Inwestycyjna Działka w Nowych Marzach, Gmina Dragacz - Doskonała Lokalizacja przy Węźle S5 i A1Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość inwestycyjną, położoną w gminie Dragacz, w miejscowości Nowe Marzy, w bezpoś...

Nowe Marzy (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dragacz)

209 000 PLN

-
-
4809 m2
-
15885014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715508 15885014 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

391 402 PLN (64 zł/m2)

-
-
6131 m2
-
15885078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716763 15885078 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

540 980 PLN (64 zł/m2)

-
-
8474 m2
-
15841705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26792972 15841705 Aukcje (licytacje) w dniu 25 lutego 2026 r. na sprzedaż nieruchomości położonych w powiecie brodnickim, woj. kujawsko-pomorskie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcje (licytacje) na sprzedaż nieru...

Brodnica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Brodnica)

57 700 PLN (22 zł/m2)

-
-
2642 m2
-
15885077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716764 15885077 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

481 454 PLN (64 zł/m2)

-
-
7543 m2
-
15885015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27715506 15885015 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

328 265 PLN (64 zł/m2)

-
-
5142 m2
-
15853712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27054704 15853712 Aukcje (licytacje) w dniu 16 kwietnia 2026 r. na sprzedaż nieruchomości położonych w powiecie brodnickim, woj. kujawsko-pomorskie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcje (licytacje) na sprzedaż nie...

Brodnica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Brodnica)

57 700 PLN (22 zł/m2)

-
-
2642 m2
-
15885079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716765 15885079 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 291 693 PLN (57 zł/m2)

-
-
22586 m2
-
15885076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27716762 15885076 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

326 669 PLN (64 zł/m2)

-
-
5117 m2
-
15885013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715503 15885013 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

593 208 PLN (63 zł/m2)

-
-
9416 m2
-
15882443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z WZ ze ścianą lasu 27664154 15882443 Wyjątkowa działka ze ścianą lasu - 1150 mkw Warunki zabudowyNa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1150 mkw, położona w spokojnej i zielonej okolicy, bezpośrednio przy ścianie lasu. To idealna propozycja dla osób, które marzą o domu w otoczeni...

Łabiszyn-Wieś (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

97 000 PLN

-
-
1150 m2
-