• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 808

15885758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Tucholi 27740609 15885758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej ...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

320 000 PLN (5 333 zł/m2)

3
1
60 m2
1993
15885756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Tucholi 27740606 15885756 Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Tuchola, ul. LOPZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni  60,7 m², położonego na 4. piętrze w bloku w spokojnej i atrakcyjnej części Tucholi.To...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

335 000 PLN (5 583 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15885752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem 27740605 15885752 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gniewkowo, ul. Dreckiego 9Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,77 m², położone w Gniewkowie przy ul. Dreckiego 9. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym i stanowi idealną ...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15850490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Fordon M-4 nowy blok z windą 26997983 15850490 Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w nowym bloku z windą i halą garażową na 3 ostatnim piętrze.Nieruchomość znajduje się na nowym zamkniętym osiedlu, w spokojnej ,cichej części Fordonu ul.  Edmunda StrzeleckiegoMieszkanie o powierzchni 54m2...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

655 000 PLN (12 130 zł/m2)

3
1
54 m2
2019
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

548 136 PLN (7 212 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15847503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bartodzieje ul. Gajowa M-3 piętro 2 26917264 15847503 Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,82m2 znajdujące się na IIp nowego apartamentowca (2024r.) z windą na os. Bartodzieje.Mieszkanie składa się z :- salon z aneksem kuchennym 22,24m2 ;- sypialnia 10,75m2 ;- ła...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

549 000 PLN (14 077 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15884782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje 100m od dworca w Gniewkowie 27711454 15884782 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,56 m², położonego w Gniewkowie przy ul. 700-lecia. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rod...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

285 000 PLN (5 000 zł/m2)

4
1
57 m2
1979
15889737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OSIELSKO LAKE RESIDENCE 3 POKOJE 79,14M2 27860554 15889737 WYŁĄCZNOŚĆ! NIE SZUKAJ DALEJ!Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 79,14 m² w KW (po podłodze 80m2) z dużą loggią i systemem smart home w budynku z 2014 r.  na Osiedlu Lake Residence w Osielsku.Mieszkanie położone na strzeżonym osiedlu o wysokim standardz...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

699 000 PLN (8 848 zł/m2)

3
1
79 m2
2014
15709760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u Nas! Trzypokojowe mieszkanie w centrum! 24361682 15709760 Mieszkanie 61,87 m², garaż 22 m² oraz działka 200 m² z domkiem letniskowym 35 m² w Więcborku! Blisko centrum! Spokojna okolica!Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,87 m², położone na 3. piętrze w zadbanym budynku wielorodz...

Więcbork (Kujawsko-Pomorskie, gm. Więcbork)

299 000 PLN (4 902 zł/m2)

3
1
61 m2
1905
15889443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
JAGIELLOŃSKA 2 POKOJE 58,73M2 1 PIĘTRO 27850314 15889443 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - NIE SZUKAJ DALEJ!Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż w samym centrum Bydgoszczy, w pięknym 150 letnim budynku należącym do kamienicy przy ul. Jagiellońskiej.Mieszkanie o powierzchni 5...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

359 000 PLN (6 190 zł/m2)

2
1
58 m2
1875
15822774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645159 15822774 Mieszkanie 67,5 m² 3 pokoje Szwederowo - Bydgoszcz Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni całkowita 67,5 m², położone na 2 piętrze w bardzo ładnej, odrestaurowanej kamienicy w dzielnicy Szwederowo. Mieszkanie gotowe...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
-
56 m2
1908
15811970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26452299 15811970 Aukcja (licytacja) w dniu 15 kwietnia 2026 r. na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku mieszkalnym przy ul. Topolowej 3 w Janikowie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcję (licytację) na sprzedaż lokalu mieszka...

Janikowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janikowo)

320 000 PLN (1 333 zł/m2)

5
-
240 m2
-