• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 811

15889135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845324 15889135 OFERTA SPRZEDAŻY - Grudziądz, ul. Chopina Na sprzedaż mieszkanie na poddaszu, składające się z pokoju, przechodniej kuchni oraz łazienki. Lokal posiada skosy, niskie sufity oraz okna dachowe. Ogrzewanie piecem kaflowym. Budynek ocieplony, z dobrym ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

75 000 PLN (2 679 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15885758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Tucholi 27740609 15885758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej ...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

320 000 PLN (5 333 zł/m2)

3
1
60 m2
1993
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

548 136 PLN (7 212 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15884782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje 100m od dworca w Gniewkowie 27711454 15884782 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,56 m², położonego w Gniewkowie przy ul. 700-lecia. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rod...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

285 000 PLN (5 000 zł/m2)

4
1
57 m2
1979
15885756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Tucholi 27740606 15885756 Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Tuchola, ul. LOPZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni  60,7 m², położonego na 4. piętrze w bloku w spokojnej i atrakcyjnej części Tucholi.To...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

335 000 PLN (5 583 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15885752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem 27740605 15885752 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gniewkowo, ul. Dreckiego 9Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,77 m², położone w Gniewkowie przy ul. Dreckiego 9. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym i stanowi idealną ...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15380560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Poddaszowe mieszkanie z pięknym widokiem! 17258778 15380560 OFERTA W PEPPER HOUSE!!! 3POKPOJOWE MIESZKANIE - WILCZAK! ATUTY: - Przepiękny widok - Zielony ogród - Piękne, drewniane elementy nadające nietuzinkowego charakteru CHARAKTERYSTYKA: Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze zadbanej kamienicy. Spokojne ...

Bydgoszcz (Wilczak) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

349 900 PLN (6 998 zł/m2)

3
1
50 m2
1920
15723246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokoje! Nowe budownictwo! Centrum! 24631930 15723246 Nowoczesne 2 pokoje w Centrum w nowym budownictwie dostępne od zaraz!ATUTY:- dogodna lokalizacja!- teren zamknięty!- centralne ogrzewanie gazowe!- woda miejska! - rolety zewnętrzne!- wideodomofon!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż stylowe mieszkanie na Garb...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

549 000 PLN (11 204 zł/m2)

2
-
49 m2
2021
15889111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowa kawalerka w gotyckiej kamienicy. 27844666 15889111 Wyjątkowa nieruchomość położona w klimatycznej, zabytkowej kamienicy o gotyckim, trójosiowym charakterze, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie do tej pory z powodzeniem funkcjonowało jako apartament na wynajem, dzięki czemu świetnie sp...

Toruń (Starówka) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

335 000 PLN (10 469 zł/m2)

1
1
32 m2
-
15886223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do wprowadzenia, świetna lokalizacja 27750477 15886223 Na sprzedaż: piękne mieszkanie po generalnym remoncie - BartodziejeNa sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,30 m², położone na 1. piętrze w budynku z windą. Lokal o układzie rozkładowym, z dużymi oknami PCV wychodzącymi na wschód i...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 000 PLN (10 043 zł/m2)

2
1
47 m2
1975
15881248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27626338 15881248 Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta - idealne do aranżacji według własnych potrzeb Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,74 m² , położone w atrakcyjnej lokalizacji - w samym centrum miasta, na terenie zamkniętym , co...

Włocławek (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

310 000 PLN (5 962 zł/m2)

2
-
52 m2
1998
15881247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27626336 15881247 Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta - idealne do aranżacji według własnych potrzeb Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,64 m² , położone w atrakcyjnej lokalizacji - w samym centrum miasta, na terenie zamkniętym , co...

Włocławek (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

310 000 PLN (5 962 zł/m2)

2
-
52 m2
1998