• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 633

15595043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZESTRONNY DOM 158m2 OSIEDLE GLINKI 22068896 15595043 OFERTA W NASZYM BIURZE!Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na osiedlu Glinki w Bydgoszczy.Przestronna nieruchomość o powierzchni 158 m2 oferuje komfortowe warunki do życia dla rodziny.Dom do remontu - według...

Bydgoszcz (Glinki-rupienica) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

998 000 PLN (6 316 zł/m2)

5
1
158 m2
1980
15891192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27890894 15891192 Zapraszam serdecznie na prezentację domu jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej, położonego ok 15 km od Centrum Bydgoszczy Opis nieruchomości: Powierzchnia użytkowa domu: 125m² Powierzchnia całkowita domu 140m2 Powi...

Szczutki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

1 150 000 PLN (8 214 zł/m2)

5
-
140 m2
-
15891191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27890892 15891191 Oferujemy na sprzedaż nowo budowany, pięknie położony , w pobliżu lasu dom w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 151,25m2 usytuowany na działce 1007 m2. w okolicach Kruszyna Na sprzedaż dom o powierzchni 151,25m2 wybudowany na dz...

Kruszyn (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

950 000 PLN (6 291 zł/m2)

4
-
151 m2
-
15891193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27890893 15891193 Oferujemy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Osielsku . Na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142m2 z działką 400 m2 położony w doskonałej lokalizacji w Osielsku zaledwie 10 k...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

999 000 PLN (7 035 zł/m2)

5
-
142 m2
-
15891189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27890890 15891189 Oferujemy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Murowańcu . Nowoczesna architektura , przyjazny układ oraz doświetlenie pomieszczeń nadaje budynkowi charakter domu dla rodziny z dziećmi Powierzchnia użytkowa ...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

840 000 PLN (5 714 zł/m2)

5
-
147 m2
-
15891168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27890541 15891168 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne dom w kameralnej inwestycji w Osielsku Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w atrakcyjnej lokalizacji w Osielsku Na powierzchnię 2-kondygnacyjnego budynku składają się : na parterze: - salon z aneksem k...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 300 000 PLN (8 609 zł/m2)

5
-
151 m2
-
15864830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27276806 15864830 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w dzielnicy Piaski na działce 647m2 Opis nieruchomości - 150 m2 powierzchni użytkowej dwa piętra , dodatkowo zagospodarowane przyziemie ( dwa pokoje ) 1 piętro składa się z kuchni ...

Bydgoszcz (Piaski) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

909 000 PLN (6 060 zł/m2)

7
-
150 m2
-
15824595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633245 15824595 Nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny o eleganckiej bryle, wybudowany w 2023 roku, położony w miejscowości Sępólno Krajańskie.Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, w pełni przygotowana do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowy...

Sępólno Krajeńskie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sępólno Krajeńskie)

1 199 000 PLN (5 081 zł/m2)

5
2
236 m2
2021
15875984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526135 15875984 Na sprzedaż dom jednorodzinny do wykończenia, położony w malowniczej i spokojnej okolicy Zarośla Cienkiego, w otoczeniu natury, blisko lasu. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1895 m², oferując komfortową przestrzeń do zagospodarowani...

Zarośle Cienkie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

319 000 PLN (2 770 zł/m2)

3
1
115.16 m2
2024
15555108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21089785 15555108 KOMFORTOWY DOM + TWÓJ BIZNES FLANTROWO OGRÓD 2100m² EKO-TECHNOLOGIE Szukasz miejsca, gdzie połączysz prestiżowe życie prywatne z dochodowym biznesem? A może marzysz o domu, który zarabia na siebie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! LOKALIZACJA: ...

Flantrowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janowiec Wielkopolski)

1 350 000 PLN (7 337 zł/m2)

6
2
184 m2
2005
15740687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24955629 15740687 Stylowy dom jednorodzinny, usytuowany wśród zieleni na końcu ulicy lokalnej, z widokiem na jezioro Pakoskie w Janikowie. Dom podpiwniczony, piętrowy wybudowany z cegły pod koniec lat 70-tych.Budynek jest w całości podpiwniczony - garaż ok. 25m2, kotł...

Janikowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janikowo)

459 000 PLN (2 700 zł/m2)

3
2
170 m2
1978
15844443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Dom na dużej działce ze stawem Zazdrość Szubin 26838502 15844443 dom 182m2 Zazdrość w gminie Szubin kujawsko-pomorskie działka 3009m2 duża działka stawOferuję na sprzedaż znakomicie zaplanowany, funkcjonalny, wolnostojący, piętrowy, jednorodzinny dom o powierzchni całkowitej 182,60m2 znajdujący się w okolica...

Zazdrość (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

610 000 PLN (3 352 zł/m2)

5
2
182 m2
-