• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 812

15857055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27112291 15857055 Polecam do sprzedaży elegancko urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni nieco ponad 76 m², położone na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku na Górzyskowie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku - na każdym piętrze mieści się t...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

870 000 PLN (11 447 zł/m2)

3
-
76 m2
2002
15888308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27809760 15888308 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż przytulne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48m2 z dużym balkonem typu „loggia”. Mieszkanie nadaje się do remontu i własnej aranżacji. Lokal mieszkalny znajduje...

Bydgoszcz (Wzgórze wolności) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

390 000 PLN (8 125 zł/m2)

3
-
48 m2
1982
15884049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27694038 15884049 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu komfortowe i przestronne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni ponad 100m2 do którego przynależy przepiękny taras o powierzchni 100m2 oraz balkon. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 2-piętrowym ...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

5
-
100 m2
-
15752437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne 4 pokojowe mieszkanie W CENTRUM 25163290 15752437 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę mieszkania znajdującego się w centrum Bydgoszczy. Kilka kroków od wyspy Młyńskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze pięknej wyremontowanej kamienicy. Elewacja, dach oraz klatka schodowa w super st...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

619 000 PLN (4 725 zł/m2)

4
1
131 m2
1904
15776170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MIESZKANIE W KLIMATYCZNEJ WILLI 3 POKOJE 25696546 15776170 Prestiżowy Adres w Sercu Bydgoszczy - Mieszkanie Inwestycyjne lub Idealne do Życia!Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane przy jednej z najbardziej pożądanych ulic w Bydgos...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

511 900 PLN (7 998 zł/m2)

3
1
64 m2
1908
15890582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 66,5 m² Fordon Nad Wisłą Wysoki Standard 27879703 15890582 3 pokoje 66,5 m² Gryfa Pomorskiego 2 piętro las klimatyzacja pełne wyposażenieATUTY:lokalizacja przy lesie i terenach zielonychwysoki standard wykończeniaklimatyzacja w salonieduża loggiapełne wyposażenie w ceniepojemna zabudowa w przedpokojuka...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

690 000 PLN (10 455 zł/m2)

3
1
66 m2
2014
15885758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Tucholi 27740609 15885758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej ...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

315 000 PLN (5 250 zł/m2)

3
1
60 m2
1993
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15884782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje 100m od dworca w Gniewkowie 27711454 15884782 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,56 m², położonego w Gniewkowie przy ul. 700-lecia. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rod...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

280 000 PLN (4 912 zł/m2)

4
1
57 m2
1979
15328417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15925346 15328417 Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 118m2 położone blisko Centrum miasta na I piętrze w zadbanej kamienicy. Posiada cztery niezależne pokoje, dużą kuchnię oraz łazienkę. Świetnie nadaje się dla rodz...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

479 000 PLN (4 059 zł/m2)

4
-
118 m2
-
15885756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Tucholi 27740606 15885756 Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Tuchola, ul. LOPZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni  60,7 m², położonego na 4. piętrze w bloku w spokojnej i atrakcyjnej części Tucholi.To...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

335 000 PLN (5 583 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15885752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem 27740605 15885752 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gniewkowo, ul. Dreckiego 9Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,77 m², położone w Gniewkowie przy ul. Dreckiego 9. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym i stanowi idealną ...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1980