• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 635

15891387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom idealny dla dwóch rodzin w Białych Błotach 27896626 15891387 Nowa Oferta Domu w centralnej części Białych Błot.Dostępny wyłącznie w naszej ofercie. Budynek wolnostojacy, wybudowany w latach 80tych XXw. Bardzo solidna konstrukcja, ze ścianami dwudziałowymi gdzie mur ma około 40cm grubości (dwudziałowy z pustką ...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

750 000 PLN (4 688 zł/m2)

6
2
160 m2
1985
15891189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27890890 15891189 Oferujemy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Murowańcu . Nowoczesna architektura , przyjazny układ oraz doświetlenie pomieszczeń nadaje budynkowi charakter domu dla rodziny z dziećmi Powierzchnia użytkowa ...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

840 000 PLN (5 714 zł/m2)

5
-
147 m2
-
15570329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z Twoich marzeń 21540220 15570329 Na sprzedaż dom wolnostojący w Szczutkowie, gm. Choceń, powiat włocławski. Powierzchnia zabudowy domu to 101 m², a użytkowa 78,92 m². Dodatkowo na działce stoi murowane pomieszczenie do przechowywania mebli ogrodowych i pomieszczenie gospodarcze z dr...

Szczutkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Choceń)

699 360 PLN (6 924 zł/m2)

4
1
101 m2
2013
15893222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27904386 15893222 Dom wolnostojący 277,23 m2 oraz obiekt z nowo wybudowaną stajnią 230 m2 z poddaszem do wykończenia w prestiżowej lokalizacji Niemcz z dwoma stawami ( możliwość zasypania) na działce 10021 m2 ( Można przebudować na apartamenty do wynajęcia). ...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

4 500 000 PLN (16 245 zł/m2)

5
-
277 m2
-
15893221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27904385 15893221 Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni 138 m2 ,usytuowany w spokojnej malowniczej miejscowości Białe Błota. Dom do zamieszkania. Dom znajduje się na działce o powierzchni 670 m2 , co stanowi idealną przestrzeń dla osób poszuku...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 300 000 PLN (9 420 zł/m2)

3
-
138 m2
-
15893224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27904384 15893224 Nowa oferta. Nowoczesny bungalow w prestiżowej lokalizacji - Niemcz ROZPOCZĘCIE BUDOWY W SIERPNIU 2026r Na sprzedaż wyjątkowy dom typu bungalow w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - Niemcz, cenionej za spokój, bliskość natury oraz ...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 800 000 PLN (11 200 zł/m2)

5
-
250 m2
-
15893223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27904383 15893223 NOWA OFERTA! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 62 m², położony na działce 479 m² w atrakcyjnej lokalizacji - Kapuściska. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Najważniejsze informacj...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

700 000 PLN (11 290 zł/m2)

11
-
62 m2
-
15866982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27333080 15866982 Polecam do sprzedaży dwupiętrowy dom położony na działce o powierzchni 525 m2. W budynku znajdują się dwa niezależne 3- pokojowe mieszkania mieszkania ok.76 m2 każde. Mieszkania oraz klatka schodowa w stanie do remontu. Na tyłach posesji budynek gosp...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

899 999 PLN (4 787 zł/m2)

6
-
188 m2
1936
15509732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TYLKO U NAS !!! Dom z własnym pomostem!!! 20118782 15509732 Działka z domem nad wodąOKAZJA !!! Marzysz o własnym pomoście nad wodą i pięknie zagospodarowanej działce z całorocznym domem letniskowym DZOWŃ!!!!Dom posiada - 3 sypialnie,- 2 tarasy- 2 łazienki- kuchnia- salonOgrzewanie kominkiem z rozprowadzonym c...

Błądzim (Kujawsko-Pomorskie, gm. Lniano)

750 000 PLN (10 714 zł/m2)

5
2
70 m2
2008
15740687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24955629 15740687 Stylowy dom jednorodzinny, usytuowany wśród zieleni na końcu ulicy lokalnej, z widokiem na jezioro Pakoskie w Janikowie. Dom podpiwniczony, piętrowy wybudowany z cegły pod koniec lat 70-tych.Budynek jest w całości podpiwniczony - garaż ok. 25m2, kotł...

Janikowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janikowo)

459 000 PLN (2 700 zł/m2)

3
2
170 m2
1978
15891299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27894439 15891299 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - osiedle Bartodzieje Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej, położony na osiedlu Bartodzieje , jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście. Nieruchomość oferuje funkcjon...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 250 000 PLN (5 435 zł/m2)

6
2
230 m2
-
15891331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27895001 15891331 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji na bydgoskich Piaskach Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim bez tynków wewnętrznych w atrakcyjnej lokalizacji na bydgoskich Piaska...

Bydgoszcz (Piaski) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

825 000 PLN (6 066 zł/m2)

4
-
136 m2
-