• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 814

15893380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje w doskonałej lokalizacji 27910321 15893380 NOWA oferta mieszkania gotowego do wprowadzenia na bydgoskim Fordonie.Dostępne bezpośrednio po finalizacji, więc od razu po akcie notarialnym i zapłacie ceny otrzymacie klucze do tej nieruchomości i możecie się wprowadzać.Uregulowany stan prawny.   D...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

385 000 PLN (8 021 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15893391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 2-pokojowe w świetnej lokalizacji. 27910111 15893391 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 32,3 m², położonego na 3. piętrze w wieżowcu z windą, na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Mokre w Toruniu.  Mieszkanie jest zadbane, dobr...

Toruń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

355 000 PLN (11 094 zł/m2)

2
1
32 m2
1977
15876587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rozkładowe 3 pokoje w Centrum-ul. Kościuszki 27541522 15876587 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,08 m², położonego przy ul. Kościuszki. Nieruchomość wyróżnia się dwustronną ekspozycją oraz rozkładowym układem pomieszczeń, co zapewnia komfort ...

Toruń (Przedmieście mokre) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

499 900 PLN (8 195 zł/m2)

3
1
61 m2
1970
15890386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne i słoneczne 3 pokoje 27876190 15890386 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,59 m², położonego przy ul. Gałczyńskiego w Toruniu. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze kameralnej, 2-piętrowej kamienicy i stanowi doskonałą pr...

Toruń (Os. młodych) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

680 000 PLN (8 831 zł/m2)

3
1
77 m2
1905
15889111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowa kawalerka w gotyckiej kamienicy. 27844666 15889111 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w klimatycznej, zabytkowej kamienicy o gotyckim, trójosiowym charakterze, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta. To propozycja dla osób ceniących niepowtarzalny klim...

Toruń (Starówka) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

335 000 PLN (10 469 zł/m2)

1
1
32 m2
-
15857055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27112291 15857055 Polecam do sprzedaży elegancko urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni nieco ponad 76 m², położone na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku na Górzyskowie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku - na każdym piętrze mieści się t...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

870 000 PLN (11 447 zł/m2)

3
-
76 m2
2002
15888308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27809760 15888308 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż przytulne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48m2 z dużym balkonem typu „loggia”. Mieszkanie nadaje się do remontu i własnej aranżacji. Lokal mieszkalny znajduje...

Bydgoszcz (Wzgórze wolności) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

390 000 PLN (8 125 zł/m2)

3
-
48 m2
1982
15884049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27694038 15884049 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu komfortowe i przestronne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni ponad 100m2 do którego przynależy przepiękny taras o powierzchni 100m2 oraz balkon. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 2-piętrowym ...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

5
-
100 m2
-
15752437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne 4 pokojowe mieszkanie W CENTRUM 25163290 15752437 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę mieszkania znajdującego się w centrum Bydgoszczy. Kilka kroków od wyspy Młyńskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze pięknej wyremontowanej kamienicy. Elewacja, dach oraz klatka schodowa w super st...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

619 000 PLN (4 725 zł/m2)

4
1
131 m2
1904
15776170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MIESZKANIE W KLIMATYCZNEJ WILLI 3 POKOJE 25696546 15776170 Prestiżowy Adres w Sercu Bydgoszczy - Mieszkanie Inwestycyjne lub Idealne do Życia!Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane przy jednej z najbardziej pożądanych ulic w Bydgos...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

511 900 PLN (7 998 zł/m2)

3
1
64 m2
1908
15890582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 66,5 m² Fordon Nad Wisłą Wysoki Standard 27879703 15890582 3 pokoje 66,5 m² Gryfa Pomorskiego 2 piętro las klimatyzacja pełne wyposażenieATUTY:lokalizacja przy lesie i terenach zielonychwysoki standard wykończeniaklimatyzacja w salonieduża loggiapełne wyposażenie w ceniepojemna zabudowa w przedpokojuka...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

690 000 PLN (10 455 zł/m2)

3
1
66 m2
2014
15885758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Tucholi 27740609 15885758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej ...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

315 000 PLN (5 250 zł/m2)

3
1
60 m2
1993