• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 810

15893391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 2-pokojowe w świetnej lokalizacji. 27910111 15893391 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 32,3 m², położonego na 3. piętrze w wieżowcu z windą, na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Mokre w Toruniu.  Mieszkanie jest zadbane, dobr...

Toruń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

355 000 PLN (11 094 zł/m2)

2
1
32 m2
1977
15893433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911388 15893433 Nowa oferta! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,30 m2, położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Bartodzieje. Zakup mieszkania tylko za gotówkę. Cena: 598 000 zł Czynsz: ok 700 Ogrzewanie- miejskie Piętro ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

598 000 PLN (9 803 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15893560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27914279 15893560 Świetna lokalizacja, I piętro oraz poszukiwane M-5 ! Z salonu wyjście na balkon, gdzie widok wiosną i latem to przyjemność, wśród drzew, zielono. Trzy sypialnie zapewnią komfort dnia codziennego rodzinie. Mieszkanie wymaga remontu, ...

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

435 000 PLN (6 905 zł/m2)

4
-
63 m2
-
15893483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913500 15893483 Wyłącznie w naszym Biurze Nieruchomości - na sprzedaż przytulne mieszkanie w centrum Białych Błot - blisko miasta! Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ekonomiczne mieszkanie o przemyślanym układzie pomieszczeń, położone w spokojnej okolicy, tuż pr...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

448 000 PLN (7 593 zł/m2)

3
-
59 m2
2006
15893474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokojowe Mieszkanie w Koronowie 27911748 15893474 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!! 3 POKOJE Z BALKONEM - KORONOWO !!ATUTY:funkcjonalny układ pomieszczeń!balkon!spokojna i cicha okolica!mieszkanie ciepłe i słoneczne!brak sąsiadów nad głową!ogólnodostępne miejsca postojowe przy budynku!idealne ...

Koronowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

420 000 PLN (7 368 zł/m2)

4
-
57 m2
1978
15723431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24633476 15723431 Szukasz mieszkania z charakterem, w samym sercu Tucholi? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 m².Lokal znajduje się w kameralnym, 3-lokalowym budynku w centrum miastaUkład mieszkania:Przestronny salon2 odd...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

270 000 PLN (2 813 zł/m2)

3
1
96 m2
1970
15891017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27884742 15891017 NOWA OFERTA ! Na sprzedaż mieszkanie 48 m2 , położone na 1 piętrze w wieżowcu na Bartodziejach. Gotowe do zamieszkania. Cena: 472 000 zł. Mieszkanie składa się z: -przestronnego , słonecznego salonu z aneksem kuchennym oraz częścią jadalnian...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 000 PLN (9 833 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15893380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje w doskonałej lokalizacji 27910321 15893380 NOWA oferta mieszkania gotowego do wprowadzenia na bydgoskim Fordonie.Dostępne bezpośrednio po finalizacji, więc od razu po akcie notarialnym i zapłacie ceny otrzymacie klucze do tej nieruchomości i możecie się wprowadzać.Uregulowany stan prawny.   D...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

385 000 PLN (8 021 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15876587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rozkładowe 3 pokoje w Centrum-ul. Kościuszki 27541522 15876587 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,08 m², położonego przy ul. Kościuszki. Nieruchomość wyróżnia się dwustronną ekspozycją oraz rozkładowym układem pomieszczeń, co zapewnia komfort ...

Toruń (Przedmieście mokre) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

499 900 PLN (8 195 zł/m2)

3
1
61 m2
1970
15890386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne i słoneczne 3 pokoje 27876190 15890386 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,59 m², położonego przy ul. Gałczyńskiego w Toruniu. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze kameralnej, 2-piętrowej kamienicy i stanowi doskonałą pr...

Toruń (Os. młodych) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

680 000 PLN (8 831 zł/m2)

3
1
77 m2
1905
15889111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowa kawalerka w gotyckiej kamienicy. 27844666 15889111 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w klimatycznej, zabytkowej kamienicy o gotyckim, trójosiowym charakterze, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta. To propozycja dla osób ceniących niepowtarzalny klim...

Toruń (Starówka) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

335 000 PLN (10 469 zł/m2)

1
1
32 m2
-
15857055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27112291 15857055 Polecam do sprzedaży elegancko urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni nieco ponad 76 m², położone na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku na Górzyskowie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku - na każdym piętrze mieści się t...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

870 000 PLN (11 447 zł/m2)

3
-
76 m2
2002