• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Działki na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 1 359

15725725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka w ślepej uliczce 24684686 15725725 Jeśli szukasz działki w ustronnym miejscu to ta oferta jest właśnie dla ciebie.Przedmiotem sprzedaży jest działka leżąca w miejscowości Łochowice. Jest to przeurocza wieś położona między Bydgoszczą a Nakłem.Działka o powierzchni 1226 mkw, plaska i ni...

Łochowice (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

279 000 PLN

-
-
1226 m2
-
15885014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715508 15885014 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

391 402 PLN (64 zł/m2)

-
-
6131 m2
-
15885078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716763 15885078 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

540 980 PLN (64 zł/m2)

-
-
8474 m2
-
15885077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716764 15885077 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

481 454 PLN (64 zł/m2)

-
-
7543 m2
-
15885015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27715506 15885015 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

328 265 PLN (64 zł/m2)

-
-
5142 m2
-
15885079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716765 15885079 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 291 693 PLN (57 zł/m2)

-
-
22586 m2
-
15885076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27716762 15885076 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

326 669 PLN (64 zł/m2)

-
-
5117 m2
-
15885013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715503 15885013 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

593 208 PLN (63 zł/m2)

-
-
9416 m2
-
15841705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26792972 15841705 Aukcje (licytacje) w dniu 25 lutego 2026 r. na sprzedaż nieruchomości położonych w powiecie brodnickim, woj. kujawsko-pomorskie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcje (licytacje) na sprzedaż nieru...

Brodnica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Brodnica)

57 700 PLN (22 zł/m2)

-
-
2642 m2
-
15853712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27054704 15853712 Aukcje (licytacje) w dniu 16 kwietnia 2026 r. na sprzedaż nieruchomości położonych w powiecie brodnickim, woj. kujawsko-pomorskie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcje (licytacje) na sprzedaż nie...

Brodnica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Brodnica)

57 700 PLN (22 zł/m2)

-
-
2642 m2
-
15684628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23907820 15684628 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy u...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

3 953 672 PLN (61 zł/m2)

-
-
64409 m2
-
15600893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa Działka Usługowa Bydgoszcz 22206616 15600893 Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w świetniej lokalizacji!Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3 689 m² z przeznaczeniem pod zabudowę usługową z 6640 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Nieruchomość położona jest na terenie wyz...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 100 000 PLN

-
-
3689 m2
-