• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Działki na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 1 360

15858929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnia działka z pozwoleniem blisko jeziora 27157814 15858929 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż działka z wystawionymi warunkami zabudowy pod rekreację, oddalona o ok.140m od jeziora w miejscowości Leszcze gm. Złotniki Kujawskie, nad Jeziorem Tuczno - województwo kujaw...

Leszcze (Kujawsko-Pomorskie, gm. Złotniki Kujawskie)

138 000 PLN

-
-
3005 m2
-
15761234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyna taka z linią brzegową Jez. Głuszyńskie 25374169 15761234 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż działka (oznaczona numerem 4 na mapie załączonej do oferty), z wydanymi, nowymi, aktualnymi warunkami zabudowy, ostatnia w pierwszej linii Jeziora Głuszyńskiego, która przy ...

Stawiska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Piotrków Kujawski)

349 000 PLN

-
-
1953 m2
-
15885014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715508 15885014 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

391 402 PLN (64 zł/m2)

-
-
6131 m2
-
15885078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716763 15885078 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

540 980 PLN (64 zł/m2)

-
-
8474 m2
-
15841705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26792972 15841705 Aukcje (licytacje) w dniu 25 lutego 2026 r. na sprzedaż nieruchomości położonych w powiecie brodnickim, woj. kujawsko-pomorskie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcje (licytacje) na sprzedaż nieru...

Brodnica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Brodnica)

57 700 PLN (22 zł/m2)

-
-
2642 m2
-
15885077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716764 15885077 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

481 454 PLN (64 zł/m2)

-
-
7543 m2
-
15885015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27715506 15885015 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

328 265 PLN (64 zł/m2)

-
-
5142 m2
-
15853712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27054704 15853712 Aukcje (licytacje) w dniu 16 kwietnia 2026 r. na sprzedaż nieruchomości położonych w powiecie brodnickim, woj. kujawsko-pomorskie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcje (licytacje) na sprzedaż nie...

Brodnica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Brodnica)

57 700 PLN (22 zł/m2)

-
-
2642 m2
-
15885079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716765 15885079 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 291 693 PLN (57 zł/m2)

-
-
22586 m2
-
15885076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27716762 15885076 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

326 669 PLN (64 zł/m2)

-
-
5117 m2
-
15885013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715503 15885013 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

593 208 PLN (63 zł/m2)

-
-
9416 m2
-
15684628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23907820 15684628 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy u...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

3 953 672 PLN (61 zł/m2)

-
-
64409 m2
-