• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 628

15781123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Siedlisko w Byczu obok rezerwatu i dwóch jezior 25820369 15781123 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.? Bycz Gmina Piotrków Kujawski? NOWA NIŻSZA CENA — ZESZLIŚMY AŻ O 15 000 ZŁ! ?SIEDLISKO, KTÓRE DAJE WIĘCEJ NIŻ DOMTo nie jest zwykła nieruchomość.To gotowe miejsce do życia, odpoczynku...

Bycz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Piotrków Kujawski)

265 000 PLN (2 624 zł/m2)

2
1
101 m2
-
15720273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość dla dwoch pokoleń! 24587336 15720273 Nowy dom w stanie deweloperskim w urzekającej okolicy. Serce Osielska, a jednocześnie ustronny bliski natury zaułek. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokojne, niemal wiejskie życie, a jednak blisko miasta.Nieruchomość jest idealna dla zag...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 100 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
1
143 m2
2023
15867600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój dom w zielonej enklawie-Las, rzeka- OPŁAWIEC 27349442 15867600 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - dostępna tylko w Housing MarketNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Bydgoszczy - w spokojnej, zielonej dzielnicy Opławiec.To idealna propozycja dla osób szuk...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 900 PLN (6 086 zł/m2)

4
2
115 m2
2019
15740687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24955629 15740687 Stylowy dom jednorodzinny, usytuowany wśród zieleni na końcu ulicy lokalnej, z widokiem na jezioro Pakoskie w Janikowie. Dom podpiwniczony, piętrowy wybudowany z cegły pod koniec lat 70-tych.Budynek jest w całości podpiwniczony - garaż ok. 25m2, kotł...

Janikowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janikowo)

459 000 PLN (2 700 zł/m2)

3
2
170 m2
1978
15555108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21089785 15555108 KOMFORTOWY DOM + TWÓJ BIZNES FLANTROWO OGRÓD 2100m² EKO-TECHNOLOGIE Szukasz miejsca, gdzie połączysz prestiżowe życie prywatne z dochodowym biznesem? A może marzysz o domu, który zarabia na siebie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! LOKALIZACJA: ...

Flantrowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janowiec Wielkopolski)

1 350 000 PLN (7 337 zł/m2)

6
2
184 m2
2005
15748453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Komfortowy dom z ogrodem 25109943 15748453 Oferuję na sprzedaż piękny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 239,2 m², w tym 131,8 m² powierzchni użytkowej oraz garaż w bryle budynku o powierzchni 29,9 m². Nieruchomość położona jest w Toporzysku (gm. Zławieś Wielka) na działce o powierzch...

Toporzysko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

999 000 PLN (4 180 zł/m2)

5
1
239 m2
2006
15893678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915989 15893678 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję mieszkalną z gotowym, w pełni wyposażonym biznesem produkcyjnym. To idealna oferta dla osób chcących kontynuować działalność bez dodatkowych inwestycji lub połączyć komfort życia z prowadzeniem własn...

Michale (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dragacz)

885 000 PLN (4 425 zł/m2)

3
-
200 m2
-
15844443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Dom na dużej działce ze stawem Zazdrość Szubin 26838502 15844443 dom 182m2 Zazdrość w gminie Szubin kujawsko-pomorskie działka 3009m2 duża działka stawOferuję na sprzedaż znakomicie zaplanowany, funkcjonalny, wolnostojący, piętrowy, jednorodzinny dom o powierzchni całkowitej 182,60m2 znajdujący się w okolica...

Zazdrość (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

610 000 PLN (3 352 zł/m2)

5
2
182 m2
-
15894291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27939628 15894291 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok 150m2 z działką ok. 250 m2, położony w urokliwym miejscu na Błoniu Projekt indywid...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 250 000 PLN (8 333 zł/m2)

5
-
150 m2
-
15894456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27943996 15894456 NOWA OFERTA! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 62 m², położony na działce 479 m² w atrakcyjnej lokalizacji - Kapuściska. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Najważniejsze informacj...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

700 000 PLN (11 290 zł/m2)

11
-
62 m2
-
15889708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom 95,6 m2 + garaż – Władysławowo 27859021 15889708 Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym w miejscowości Władysławowo (gmina Łabiszyn), o powierzchni użytkowej 95,60 mkw., położony na działce o powierzchni 655 mkw.Dom został wybudowany w 2019 roku według projektu „Dariusz Mały”. Jest to klasyczna,...

Władysławowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

450 000 PLN (4 737 zł/m2)

3
2
95 m2
2019
15666030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom po odbiorze, gotowy do użytkowania 23584511 15666030 Dom w stanie deweloperskim - 78,04 mkw Działka 994 mkw Bezpośrednie wyjście do lasu Projekt Celozia BBudynek posiada odbiór techniczny i pozwolenie na użytkowanie.Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Godzimierz, w stanie deweloperskim, poło...

Godzimierz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

559 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
1
78 m2
2025