• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 630

15895606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962865 15895606 Dom z garażem i dużą działką do własnej aranżacjiNa sprzedaż dom środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 90 m² położony na działce 223 m², która daje szerokie możliwości zagospodarowania. Nieruchomość jest świetną propozycją dla osób ceniących ...

Bydgoszcz (Jachcice) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

689 000 PLN (7 656 zł/m2)

3
1
90 m2
1970
15895439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962178 15895439 Luksusowa rezydencja z prywatnym lasem w Wilczu — przestrzeń do życia i biznesu Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna rezydencja położona w prestiżowej i spokojnej miejscowości Wilcze, gm. Osielsko — w otoczeniu zieleni, z prywatnym brzozowym lasem na wł...

Wilcze (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 950 000 PLN (5 566 zł/m2)

5
3
530 m2
2019
15895573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962100 15895573 Rezydencja z duszą w Pyszczynie — dom, który daje przestrzeń do życia Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w zielonej i spokojnej miejscowości Pyszczyn (gm. Dobrcz) — idealna propozycja dla osób, które szukają nie tylko domu, ale stylu życia:...

Dobrcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dobrcz)

2 100 000 PLN (8 258 zł/m2)

5
2
254.3 m2
2022
15660469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otoczeniu lasu z dużą działką 23464237 15660469 Dom I 217,42 mkw I działka 6774mkw I Godzimierz I cisza i spokój INa sprzedaż przestronny dom w malowniczej i spokojnej miejscowości Godzimierz (woj. kujawsko-pomorskie), idealny dla osób ceniących kontakt z naturą oraz komfort życia.Lokalizacja:Nier...

Godzimierz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

950 000 PLN (4 378 zł/m2)

5
3
217 m2
2005
15824010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w spokojnej okolicy 26616069 15824010 Na sprzedaż dom w Godzimierzu - Stan surowy zamkniętyPrzedstawiamy ofertę sprzedaży domu o powierzchni 39,17 mkw, położonego na działce o powierzchni 958 mkw w miejscowości Godzimierz. Dom w stanie surowym zamkniętym, ocieplony i zaciągnięty klejem g...

Godzimierz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

235 000 PLN (6 026 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15779208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Dom w Szubinie - 3 mieszkania plus lokal 25768781 15779208 dom Szubin inwestycja 277m2 pod wynajem duży bliźniak 7 pokoi usługiSkrajny segment z lokalem usługowym i ogromnym potencjałem inwestycyjnym - Szubin, 277 m2Na sprzedaż w pełni wyremontowana nieruchomość o powierzchni całkowitej 277,17 m2, zl...

Szubin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

649 000 PLN (2 343 zł/m2)

7
2
277 m2
2005
15666030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom po odbiorze, gotowy do użytkowania. 23584511 15666030 Dom w stanie deweloperskim - 78,04 mkw Działka 994 mkw Bezpośrednie wyjście do lasu Projekt Celozia BBudynek posiada odbiór techniczny i pozwolenie na użytkowanie.Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Godzimierz, w stanie deweloperskim, poło...

Godzimierz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

559 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
1
78 m2
2025
15896115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27969130 15896115 Na sprzedaż dom o powierzchni 150 m2 z budynkiem gospodarczym 48 m2 na działce 530 m2 ,zlokalizowana na Miedzyniu, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub inwestycyjnie pod gabinety medyczne. Na działce znajduje się dom wraz z budynkiem...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 000 PLN (3 530 zł/m2)

4
-
198 m2
-
15868186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27369026 15868186 Polecam do sprzedaży dom położony na działce o powierzchni 7494 m2 z bezpośrednim dostępem do Noteci. Na parterze budynku znajduje się przestronny salon połączony z jadalnią oraz kuchnią ( 72,93 m2 ) - kompletnie wyposażony i umeblowany ( meble i sp...

Obórznia (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

1 999 000 PLN (6 917 zł/m2)

5
2
289 m2
2020
15896478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27981125 15896478 W biurze Nieruchomości Novator! Polecam nowoczesny dom jednorodzinny realizowany według projektu „Siódmaczek DM-6678”, klasyczny, parterowy dom jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym, zaprojektowany z myślą o 3-5 osob...

Jeżewice (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

585 000 PLN (4 209 zł/m2)

4
-
139 m2
-
15844407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26835407 15844407 Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na 670 metrowej działce, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Bielawy.W skład nieruchomości wchodzi:-dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 220m2-pomieszczenie gospodarcze z garażem dwustanowiskowym o powierz...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 430 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
-
220 m2
-
15811913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26444290 15811913 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż Dom z potencjałem położony na przepięknej działce w miejscowości Adaminowo Link do prezentacji nieruchomości DRON https:youtu.beSB4z0R1hjag Jeżeli poszukujesz domu : *Dla rodziny *Z dala od miasta w ...

Adaminowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

640 000 PLN (3 636 zł/m2)

3
-
176 m2
2010