• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 815

15897084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27993746 15897084 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 2-pokojowe mieszkanie . znajdujące się na 9 piętrze w bloku z windą przy ul. Ostrowskiej Osiedle Kazimierza Wielkiego W mieszkaniu znajduje się : Przestronny salon z wyjściem na ba...

Włocławek (Kazimierza wielkiego) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

289 000 PLN (7 605 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15895129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje przy Parku Witosa, dwa balkony! 27959731 15895129 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania gotowego do zamieszkania znajdującego się przy ulicy Jagiellońskiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze niskiego bloku z 1961 roku.Bardzo dobre do...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

519 000 PLN (9 611 zł/m2)

3
1
54 m2
1961
15885758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Tucholi 27740609 15885758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej ...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

315 000 PLN (5 250 zł/m2)

3
1
60 m2
1993
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15884782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje 100m od dworca w Gniewkowie 27711454 15884782 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,56 m², położonego w Gniewkowie przy ul. 700-lecia. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rod...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

280 000 PLN (4 912 zł/m2)

4
1
57 m2
1979
15885756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Tucholi 27740606 15885756 Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Tuchola, ul. LOPZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni  60,7 m², położonego na 4. piętrze w bloku w spokojnej i atrakcyjnej części Tucholi.To...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

335 000 PLN (5 583 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15885752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem 27740605 15885752 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gniewkowo, ul. Dreckiego 9Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,77 m², położone w Gniewkowie przy ul. Dreckiego 9. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym i stanowi idealną ...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15794388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
WYJĄTKOWE MIESZKANIE DO WYKOŃCZENIA 26071170 15794388 Na sprzedaż - tylko w naszej ofercie!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na 2 piętrze zabytkowej kamienicy z 1894 roku przy ul. Wileńskiej w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat historycznych kamienic oraz możliwość wykoń...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

349 900 PLN (6 480 zł/m2)

2
1
54 m2
1894
15744870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal mieszkalny z pełnym wyposażeniem! 25047222 15744870 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Dwupoziomowy lokal z ogrodem i tarasem - gotowy do zamieszkaniaNa sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 46,20 m² usytuowany w Mogilnie. To wyjątkowa oferta dla ...

Mogilno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Mogilno)

550 000 PLN (11 957 zł/m2)

3
1
46 m2
2023
15739318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 niezależne kawalerki Nowe budownictwo 24926275 15739318 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Sprzedam 2 niezależne kawalerki - gotowiec inwestycyjny lub do zamieszkania! Nowe budownictwo! BEZCZYNSZOWE. Wyposażenie w cenie!Na sprzedaż dwie osobne, w pełni wyposażone kawalerki - ...

Inowrocław (Szymborze) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Inowrocław)

465 000 PLN (9 118 zł/m2)

1
1
51 m2
2023
15650067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy apartament -Inowrocław 23310331 15650067 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż: wyjątkowy apartament z dużym tarasem - Inowrocław, os. RąbinNa sprzedaż przestronny i komfortowy apartament o powierzchni 84 m², położony na pierwszym piętrze zadbanego blo...

Inowrocław (Kujawsko-Pomorskie, gm. Inowrocław)

639 000 PLN (7 607 zł/m2)

4
1
84 m2
-
15834536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27063255 15834536 Na sprzedaż w naszym biurze, duże rozkładowe mieszkanie, nieruchomość która oferuje balkon, garaż blaszany, własny ogródek oraz kominek. Mieszkanie mieści się w samym Centrum Sicienka, na pierwszym piętrze małego bloku wzniesionego w 1996 roku z cegł...

Sicienko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

479 000 PLN (6 221 zł/m2)

4
1
77 m2
1996