• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 813

15897222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. 27997826 15897222 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i bardzo ciepłego mieszkania położonego przy ul. Władysława Dziewulskiego. Nieruchomość znajduje się w zadbanym wieżowcu z windą, a kameralny układ budynku — jedynie trzy mieszkania na pi...

Toruń (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

415 000 PLN (8 646 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15885758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Tucholi 27740609 15885758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej ...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

315 000 PLN (5 250 zł/m2)

3
1
60 m2
1993
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15884782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje 100m od dworca w Gniewkowie 27711454 15884782 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,56 m², położonego w Gniewkowie przy ul. 700-lecia. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rod...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

280 000 PLN (4 912 zł/m2)

4
1
57 m2
1979
15885756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Tucholi 27740606 15885756 Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Tuchola, ul. LOPZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni  60,7 m², położonego na 4. piętrze w bloku w spokojnej i atrakcyjnej części Tucholi.To...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

335 000 PLN (5 583 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15885752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem 27740605 15885752 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gniewkowo, ul. Dreckiego 9Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,77 m², położone w Gniewkowie przy ul. Dreckiego 9. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym i stanowi idealną ...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15887219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
INWESTYCYJNA OKAZJA!!! KAWALERKA W CENTRUM 27779303 15887219 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36m2 na parterze w kamienicy po modernizacji.Mieszkanie znajduje się na niskim parterze na terenie ogrodzonym z możliwością korzystania z wspólnego ogrodu.Pomieszczenia to: przestronny pokój z aneksem kuchenny...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

260 000 PLN (7 222 zł/m2)

1
1
36 m2
1950
15853339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Kawalerka - hit cenowy 27047819 15853339 Kawalerka - niska cena - okolice KcyniiNa sprzedaż kawalerka o powierzchni 22,83mkw. położona na pierwszym piętrze w miejscowości Dziewierzewo (gmina Kcynia)Oferta dostępna tylko w naszym biurze.Mieszkanie do generalnego remontu,co daje możliwości st...

Dziewierzewo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kcynia)

74 999 PLN (3 409 zł/m2)

1
1
22 m2
1950
15897547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28006390 15897547 Wyłącznie w naszym Biurze Nieruchomości - na sprzedaż przytulne mieszkanie w centrum Białych Błot - blisko miasta! Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ekonomiczne mieszkanie o przemyślanym układzie pomieszczeń, położone w spokojnej okolicy, tuż pr...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

439 000 PLN (7 441 zł/m2)

3
-
59 m2
2006
15872738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27500889 15872738 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,2 m² - Bydgoszcz, Wzgórze Wolności - 389 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 48,2 m², położone na 5. piętrze w świetnej lokalizacji na Wzgó...

Bydgoszcz (Wzgórze wolności) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

379 000 PLN (7 896 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15861257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27201696 15861257 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 26,5 m² - Osiedle Flisy, Bydgoszcz, miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż świeżo wykończone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 26,5 m², położone na 2. piętrze odremontowanej kamieni...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

264 000 PLN (8 800 zł/m2)

2
-
30 m2
-
15817965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645197 15817965 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Śródmieście, 57,52 m² Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,52 m² , zlokalizowane w jednej z najbar...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

469 000 PLN (8 849 zł/m2)

3
-
53 m2
-