• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na wynajem Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 166

15897893 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28012442 15897893 Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,51 m², położone na 2 piętrze w bloku. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest gotowe d...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 800 PLN (50 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15897885 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28012440 15897885 Komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum - idealne dla młodych osób, studentów lub singla! ✨ Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,78 m² , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku. Lokaliz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 715 PLN (50 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15897880 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 28012441 15897880 Do wynajęcia - 1-pokojowe mieszkanie w samym Centrum Bydgoszczy Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie salon z aneksem kuchennym, 1 pokój usytuowane na parterze w zadbanym bloku w centrum Bydgoszczy — idealne zarówno dla si...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 465 PLN (50 zł/m2)

1
-
49 m2
-
15897908 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 28012437 15897908 Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w bloku 48,75 m2 w Centrum miasta, położone na parterze - idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod działalność usługową. Lokal składa się z: • dużego salonu z aneksem kuchennym, &bull...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 415 PLN (50 zł/m2)

1
-
48 m2
-
15818402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26637659 15818402 Do wynajęcia przytulna kawalerka idealna dla studenta, zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Mieszkanie umeblowane z wyposażonym aneksem kuchennym oraz z łazienką z prysznice...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15785286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25872451 15785286 Umeblowane dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum.Do wynajęcia bardzo atrakcyjnie zlokalizowane 40 metrowe M-3. W skład mieszkania, które znajduje się na parterze wchodzą:- dwa oddzielne pokoje,  - kuchnia, - łazienka z WC, - przedpokójOferta bardz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (43 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15763533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25429302 15763533 Do wynajęcia eleganckie dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 38m2 znajduje się na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salonik, aneks kuchenny, sypialnię z m...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (47 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15743871 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25025037 15743871 Do wynajęcia M3 zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 36 m2 znajduje się na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada pokój z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę z prysznicem. Na podło...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (50 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15844383 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26833350 15844383 Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni około 55 m2 zlokalizowane na 4 piętrze apartamentowca w okolicach Ronda Kujawskiego.Na podaną powierzchnię składa się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z prysznicem oraz przedpokój. An...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 800 PLN (51 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15766429 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25503096 15766429 Do wynajęcia eleganckie dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 36m2 znajduje się na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salonik, aneks kuchenny, sypialnię z m...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (47 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15729922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24769811 15729922 Do wynajęcia M3 zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 40m2 znajduje się na 3 kondygnacji w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada pokój z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę z prysznicem. Na po...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (46 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15729019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24755263 15729019 Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 23 m2 znajduje się na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny pokój z wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienkę z prysznicem i pra...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 100 PLN (48 zł/m2)

1
-
23 m2
-