• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 819

15897901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28012444 15897901 NOWA OFERTA Na sprzedaż - 1-pokojowe mieszkanie w samym Centrum Bydgoszczy Oferuję do sprzedaży przytulne mieszkanie salon z aneksem kuchennym, 1 pokój usytuowane na parterze w zadbanym bloku w centrum Bydgoszczy — i...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

368 150 PLN (7 513 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15897909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28012443 15897909 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,78 m², położone w centrum miasta, w czteropiętrowym bloku na 4. piętrze. Cena : 384 416 zł Cena za m²: 7 200 zł Czynsz do wspólnoty: 409,77 zł Lokal składa się z: &b...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

394 416 PLN (7 304 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15897921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28012438 15897921 Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 48,75 m², położone w centrum Bydgoszczy, w czteropiętrowym bloku na parterze. Cena : 360 750 zł Cena za m ²: 7 400 zł Czynsz do wspólnoty : 438,75 zł Ogrzewanie: gaz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

360 750 PLN (7 516 zł/m2)

1
-
48 m2
-
15897915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28012445 15897915 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,51 m² w Centrum. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie 418 174 zł (7 400 złm²), położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w samym centrum miasta - w doskonałej lokalizacji zapewniającej ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

418 174 PLN (7 467 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15895078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
FORDON os. Tatrzańskie, M-3, 48,45m2 27958279 15895078 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ TYLKO W BIURZE HORYZONT !!!(klucze w Biurze)Prezentuję na sprzedaż bardzo atrakcyjne i ciekawe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48,45m2, znajdujące się na IIIp. bloku w Fordonie, os. Tatrzańskie, ul. Jarużyńska.Bardzo atrakcyjna loka...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

435 000 PLN (9 063 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15844402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26835258 15844402 Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,66 m2, położone na spokojnym bydgoskim osiedlu Górzyskowo.Lokal znajduje się na wysokim parterze  w czteropiętrowym, ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie jest dwustronne, co gwarantuje ...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

660 000 PLN (9 041 zł/m2)

3
-
73 m2
-
15897973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28016003 15897973 Mieszkanie w super lokalizacji na Wyżynach w bloku z parkingiem! Polecam mieszkanie 2-pokojowe w układzie szczecińskim na Wyżynach na 4 p. Powierzchnia 43,3 m2 składa się: z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju. Wymiary: -...

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

352 000 PLN (8 381 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15897979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28016040 15897979 W Novator Nieruchomości oferta mieszkania na Wzgórzu Wolności! Polecam mieszkanie o pow.31 m2 , w tym pokój z wnęką , kuchnia oraz łazienka z WC. Mieszkanie znajduje się na parterze w odnowionym wieżowcu, w pobliżu szpitala Biziela. Pełna włas...

Bydgoszcz (Wzgórze wolności) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

278 000 PLN (8 968 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15884392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe mieszkanie. osiedle lotnisko 27700377 15884392 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe - Grudziądz, os. Lotnisko, ul. KustroniaNa sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 77,19 m² (w tym 72,80 m² mieszkania + 4,39 m² komórka lokatorska), położone w spokojnej i do...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

389 000 PLN (5 052 zł/m2)

4
1
77 m2
1980
15885758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Tucholi 27740609 15885758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej ...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

315 000 PLN (5 250 zł/m2)

3
1
60 m2
1993
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15884782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje 100m od dworca w Gniewkowie 27711454 15884782 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,56 m², położonego w Gniewkowie przy ul. 700-lecia. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rod...

Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Gniewkowo)

280 000 PLN (4 912 zł/m2)

4
1
57 m2
1979