• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Toruń Na Skarpie

Znalezionych ofert: 1

15841024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26787510 15841024 Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (przy lesie) składające się z 4 rozkładowych pokoi (25m12m9m8m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie charakteryzuje się umiarkowanymi kosztami utr...

Toruń (Os. na skarpie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

549 000 PLN (7 521 zł/m2)

4
-
73 m2
1983