• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 625

15894357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27941052 15894357 TYLKO U NAS Bardzo ładny dom wolnostojący na sprzedaż w Przyłękach. Nowa niższa cena !!! Obecnie pełni funkcję domu dwurodzinnego - mieszkanie na parterze oraz oddzielne z niezależnym wejściem na piętrze. Możliwość przywrócenia fun...

Przyłęki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

798 000 PLN (3 627 zł/m2)

5
-
220 m2
-
15786324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom i kawalerka z ogrodem. Aleksandrów Kujawski 25905246 15786324 !!! UWAGA !!!!!! DUŻA OBNIŻKA CENY !!!!!! TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Dom wolnostojący 150 mkw z kawalerką i pięknym ogrodemDom wolnostojącyPowierzchnia: 150 mkwDziałka: 574 mkw - pięknie zaaranżowany ogród z oczkiem wodnym, nawodnieniem, drzewami i kwi...

Aleksandrów Kujawski (Kujawsko-Pomorskie, gm. Aleksandrów Kujawski)

449 000 PLN (2 993 zł/m2)

4
1
150 m2
1950
15894291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27939628 15894291 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok 150m2 z działką ok. 250 m2, położony w urokliwym miejscu na Błoniu Projekt indywid...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 250 000 PLN (8 333 zł/m2)

5
-
150 m2
-
15891193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27890893 15891193 Oferujemy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Osielsku . Na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142m2 z działką 400 m2 położony w doskonałej lokalizacji w Osielsku zaledwie 10 k...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

999 000 PLN (7 035 zł/m2)

5
-
142 m2
-
15670218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z cudownym ogrodem - Nakło 23636836 15670218 Duży dom na sprzedaż w Nakle nad Notecią - idealny dla rodziny lub pod działalność!Tylko w naszym biurze, oferta na wyłączność.Roma Deka Specjalista ds. nieruchomośćitel: 508-332-248Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjąt...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

899 000 PLN (3 746 zł/m2)

6
2
240 m2
2008
14772890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10413 14772890 Na zagospodarowanej działce o powierzchni 920 m2 dom o konstrukcji kanadyjskiej o powierzchni 120m2 .4 pokoje , 3 tarasy , dwie łazienki. Dach pokryty balchodachówką . Doprowadzona woda miejska i własne szambo. Nieruchomość może być wyko...

Baruchowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Baruchowo)

560 000 PLN (4 628 zł/m2)

4
-
121 m2
-
15891333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27895003 15891333 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Murowańcu Oferujemy na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110m2 z działką ok 250m, położony w cichym i spokojnym miejscu w Murowańcu Na pow...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

669 000 PLN (6 082 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15889091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27844660 15889091 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i cenionej części Sępólna Krajeńskiego na osiedlu Jana Pawła II, przy ul. Kochanowskiego. To idealna propozycja dla dużej rodziny, rodziny dwupokoleniowej lub osób poszukujących komfortow...

Sępólno Krajeńskie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sępólno Krajeńskie)

849 000 PLN (2 612 zł/m2)

6
2
325 m2
2005
15876731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Funkcjonalny dom z poddaszem użytkowym Łabiszyn 27550115 15876731 dom w Łabiszynie 102m2 pięć pokoi ogródek Łabiszyn Szubin BydgoszczPrzedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny), zlokalizowany w Łabiszynie przy ul. Poznańskiej. Budynek z poddaszem użytkowym posadowiony...

Łabiszyn (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

439 000 PLN (4 304 zł/m2)

5
1
102 m2
1950
15740687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24955629 15740687 Stylowy dom jednorodzinny, usytuowany wśród zieleni na końcu ulicy lokalnej, z widokiem na jezioro Pakoskie w Janikowie. Dom podpiwniczony, piętrowy wybudowany z cegły pod koniec lat 70-tych.Budynek jest w całości podpiwniczony - garaż ok. 25m2, kotł...

Janikowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janikowo)

459 000 PLN (2 700 zł/m2)

3
2
170 m2
1978
15523789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Serce Borów Tucholskich, Parku Krajobrazowego 2,5h 20472254 15523789 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONA W SERCU BORÓW TUCHOLSKICH W DOLINIE RZEKI WDY NA TERENIE PARKU KRAJOBRAZOWEGO!NIERUCHOMOŚĆ:Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Stara Rzeka. Teren obejmuje 2,5ha i znajdują się n...

Stara Rzeka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osie)

1 950 000 PLN (9 750 zł/m2)

5
2
200 m2
1996
15802764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bory Tucholskie, 3 domy, Wdecki Park Krajobrazowy 26277319 15802764 NIEPOWTARZALNA NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI STARA RZEKA W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM! 3 DOMY, BASEN ZEWNĘTRZNY, BEZPOŚREDNIE SĄSIEDZTWO RZEKI WDA!NIERUCHOMOŚĆ:Do sprzedania nieruchomość o powierzchni niemal 2,5ha(z możliwością dokupienia...

Stara Rzeka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osie)

2 900 000 PLN (118 zł/m2)

12
-
24651 m2
1993