• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 630

13863429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w mieście 2167198 13863429 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż oferuję Państwu piękny dom w Mogilnie, którego powierzchnia użytkowa wynosi 160m2. Nieruchomość jest w stanie surowym zamkniętym, co daje możliwość wykończenia według własne...

Mogilno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Mogilno)

640 000 PLN (4 000 zł/m2)

6
2
160 m2
2007
15756670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom niedaleko Lubrańca 25259447 15756670 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.NOWA NIŻSZA CENA TYLKO 299 TYS ! Dom do własnej aranżacji - Redecz Wielki Parcele 44Jeśli marzysz o miejscu, które stworzysz dokładnie według własnej wizji - ta nieruchomość to idealna ...

Redecz Wielki-Parcele (Kujawsko-Pomorskie, gm. Lubraniec)

299 000 PLN (2 167 zł/m2)

3
1
138 m2
1983
15881428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27630757 15881428 Biuro pośrednictwa Tara w Żninie przedstawia ofertę sprzedaży domu wolno stojącego o powierzchni użytkowej 145m2, położonego w Bożejewiczkach na działce o powierzchni 945m2.Dom został wybudowany w stanie przeznaczonym do wykończenia według indywidual...

Bożejewiczki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

795 000 PLN (5 483 zł/m2)

4
-
145 m2
2025
15806956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26355655 15806956 W oczekiwaniu na klienta, który kocha żyć w zgodzie z naturą wśród pól i lasów w miejscu intymnym bez nachalnej bliskości sąsiedzkiej. Z powodu wyjazdu nastąpiła zmiana ceny, na niższą, tym bardziej zachęcam do zapoznania się z ofertą. Cena 1350000 z...

Gościeszyn (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rogowo)

1 350 000 PLN (7 105 zł/m2)

6
-
190 m2
-
15667848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad wodą Sokole-Kuźnica 23609918 15667848 TYLKO U NAS na sprzedaż całoroczny, piętrowy dom wolnostojący w zabudowie letniskowej, zlokalizowany w malowniczej Sokolej-Kuźnicy, w samym sercu Borów Tucholskich. Nieruchomość znajduje się zaledwie 70 metrów od linii brzegowej Zalewu Koronowskiego ...

Sokole-Kuźnica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

860 000 PLN (6 992 zł/m2)

4
2
123 m2
2015
15637415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w Myślęcinku z domkiem dla gości 22983341 15637415 Tomasz Polasik 513 383 140Oferuję do sprzedaży piętrowy, wolnostojący dom w Osielsku przy bydgoskim Myślęcinku. Dom o powierzchni 263,6 m2 (146m2 powierzchni użytkowej wraz z garażem w bryle budynku) położony jest na prostokątnej, płaskiej i zagospod...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

999 000 PLN (3 798 zł/m2)

5
2
263 m2
2003
15858820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas!! Dom w prestiżowej lokalizacji 27155315 15858820 Lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej z ogrodem w Niemczu wysoki standard ogrzewanie podłogowe 10 min od BydgoszczyDomy segmentowe w Niemczu pojawiają się na rynku rzadko - szczególnie takie, które są gotowe do zamieszkania.Ta nieruchomość łącz...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

969 000 PLN (14 043 zł/m2)

4
1
69 m2
2017
15877663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27576116 15877663 Ogłoszenie Sprzedaży Działki - Lisi Ogon Na sprzedaż dom - Lisi Ogon 140 m² działka 3492 m² blisko S10 Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 140 m² położony w miejscowości Lisi...

Lisi Ogon (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 649 000 PLN (11 779 zł/m2)

5
-
140 m2
-
15881831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Dom z potencjałem na obrzeżach Żnina-Januszkowo 27649890 15881831 dom Januszkowo duża działka Żnin  Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w spokojnym Januszkowie. To świetna opcja dla kogoś, kto szuka przestrzeni i ciszy, ale chce mieć miasto i jego infrastrukturę na wyciągnięcie ręki. Budynek kryje w sobie ogr...

Januszkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

420 000 PLN (2 049 zł/m2)

3
1
205 m2
1961
15626463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Bliźniak 535 m2, 4 garaże -Inwestycja 22743939 15626463 Budynek bliźniak w Maruszy koło Grudziądza ok. 267,73m2 powierzchni użytkowej każdy segment..Bliźniak w spokojnej okolicy - idealny na inwestycję lub do zamieszkaniaNa sprzedaż dom typu bliźniak położony w malowniczej miejscowości Marusza, zaledwie k...

Marusza (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 249 000 PLN (2 335 zł/m2)

4
2
535 m2
2015
15897507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na działce zaledwie 20m od linii brzegowej 28005280 15897507 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Nowa dużo niższa cena....od 20 maja 612 tys zł...A , za 550 tys mamy gotówkowego klienta , który złożył ofertę. My jesteśmy gotowi zejść do 580 tys...Próbujemy jakiś czas czy ktoś nie z...

Kruszwica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kruszwica)

619 000 PLN (6 316 zł/m2)

5
2
98 m2
1970
15779208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Dom w Szubinie - 3 mieszkania plus lokal 25768781 15779208 dom Szubin inwestycja 277m2 pod wynajem duży bliźniak 7 pokoi usługiSkrajny segment z lokalem usługowym i ogromnym potencjałem inwestycyjnym - Szubin, 277 m2Na sprzedaż w pełni wyremontowana nieruchomość o powierzchni całkowitej 277,17 m2, zl...

Szubin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

649 000 PLN (2 343 zł/m2)

7
2
277 m2
2005