• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 630

15857877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica w Nakle | 3 lokale | 342 m² | 550 tys. 27134452 15857877 Kamienica inwestycyjna w sercu Nakła nad NoteciąNa sprzedaż wyjątkowa kamienica, położona w ścisłym centrum Nakła nad Notecią - bezpośrednio przy rynku. To nieruchomość o ponadczasowym charakterze, łącząca historyczną architekturę z ogromnym potencja...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

550 000 PLN (1 608 zł/m2)

6
4
342 m2
1905
15840646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26780799 15840646 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i niepowtarzalny klimat. Prezentowany dom z 2008 roku, położony jest w prestiżowej i spokojnej części miasta - na osiedlu...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 479 000 PLN (4 108 zł/m2)

7
3
360 m2
2008
15896355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27977569 15896355 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 205 m2, położonego w spokojnej części Grudziądza - os.Strzemięcin. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia z możliwością prowadze...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

789 000 PLN (3 849 zł/m2)

6
-
205 m2
1989
15846416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak 6 pokoi 170m2! Niemcz ul. M. Konopnickiej 26886727 15846416 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w prestiżowej części Niemcza.Nieruchomość z 2025 roku, realizowana według projektu „Qbik 3”, to połączenie nowoczesnej architektury...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 249 900 PLN (7 352 zł/m2)

6
3
170 m2
2025
15595043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZESTRONNY DOM 158m2 OSIEDLE GLINKI 22068896 15595043 OFERTA W NASZYM BIURZE!Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na osiedlu Glinki w Bydgoszczy.Przestronna nieruchomość o powierzchni 158 m2 oferuje komfortowe warunki do życia dla rodziny.Dom do remontu - według...

Bydgoszcz (Glinki-rupienica) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

998 000 PLN (6 316 zł/m2)

5
1
158 m2
1980
15570329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z Twoich marzeń 21540220 15570329 Na sprzedaż dom wolnostojący w Szczutkowie, gm. Choceń, powiat włocławski. Powierzchnia zabudowy domu to 101 m², a użytkowa 78,92 m². Dodatkowo na działce stoi murowane pomieszczenie do przechowywania mebli ogrodowych i pomieszczenie gospodarcze z dr...

Szczutkowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Choceń)

699 360 PLN (6 924 zł/m2)

4
1
101 m2
2013
15740687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24955629 15740687 Stylowy dom jednorodzinny, usytuowany wśród zieleni na końcu ulicy lokalnej, z widokiem na jezioro Pakoskie w Janikowie. Dom podpiwniczony, piętrowy wybudowany z cegły pod koniec lat 70-tych.Budynek jest w całości podpiwniczony - garaż ok. 25m2, kotł...

Janikowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janikowo)

459 000 PLN (2 700 zł/m2)

3
2
170 m2
1978
15861405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27206544 15861405 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom jednorodzinny w stanie surowym do wykończenia w miejscowości PołajewoPołajewek blisko jeziora Gopło.500 metrów do jeziora.Salon z możliwością kominka i wyjściem tarasowym, kuchnia, jadalnia, 3 sypialni...

Piotrków Kujawski (Kujawsko-Pomorskie, gm. Piotrków Kujawski)

320 000 PLN (4 267 zł/m2)

4
-
75 m2
2025
15844443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Dom na dużej działce ze stawem Zazdrość Szubin 26838502 15844443 dom 182m2 Zazdrość w gminie Szubin kujawsko-pomorskie działka 3009m2 duża działka stawOferuję na sprzedaż znakomicie zaplanowany, funkcjonalny, wolnostojący, piętrowy, jednorodzinny dom o powierzchni całkowitej 182,60m2 znajdujący się w okolica...

Zazdrość (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

610 000 PLN (3 352 zł/m2)

5
2
182 m2
-
15876405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom całoroczny! Jezioro! Las! Bory Tucholskie! 27536740 15876405 Nowy dom nad jeziorem w Borach Tucholskich! 40 minut od Bydgoszczy!!!!Na sprzedaż nowy dom rekreacyjny o powierzchni zabudowy 35 m², położony na pięknej, przestronnej działce o powierzchni 794 m². Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lok...

Jania Góra (Kujawsko-Pomorskie, gm. Świekatowo)

445 000 PLN (12 714 zł/m2)

2
1
35 m2
2020
15191004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12138112 15191004 Do sprzedaży duży dom w Ciechocinku lub do zamiany na podobną nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim. Do zamiany w rozliczeniu może być dom lub segment. W bardzo dobrej lokalizacji, z dojazdem od A1. Cicha i spokojna okolica. Dom w stanie surowym otwar...

Ciechocinek (Ciechocinek) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Ciechocinek)

999 000 PLN (2 700 zł/m2)

11
-
370 m2
2022
13863429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w mieście 2167198 13863429 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż oferuję Państwu piękny dom w Mogilnie, którego powierzchnia użytkowa wynosi 160m2. Nieruchomość jest w stanie surowym zamkniętym, co daje możliwość wykończenia według własne...

Mogilno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Mogilno)

640 000 PLN (4 000 zł/m2)

6
2
160 m2
2007