• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie Grudziadz

Znalezionych ofert: 24

15328417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15925346 15328417 Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 118m2 położone blisko Centrum miasta na I piętrze w zadbanej kamienicy. Posiada cztery niezależne pokoje, dużą kuchnię oraz łazienkę. Świetnie nadaje się dla rodz...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

479 000 PLN (4 059 zł/m2)

4
-
118 m2
-
15890467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Ustawna kawalerka 36,7m2 z dużą kuchnią 27877460 15890467 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie zaplanowanego, 1-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 36,66 m2 (łączna powierzchnia wraz z przynależną piwnicą to 41,67 m2). Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze zrewitalizowanej kam...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

199 990 PLN (5 555 zł/m2)

1
1
36 m2
1900
15890202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Gotowe do wejścia 2 pokoje, Hallera, Grudziądz 27874401 15890202 mieszkanie na sprzedaż Grudziądz mieszkanie dwupokojowe Grudziądz kamienica po remoncie Grudziądz mieszkanie drugie piętro Grudziądz mieszkanie blisko parku Grudziądz mieszkanie z aneksem kuchennym dwa pokoje 43 m2Zapraszam do zapoznania się z...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

234 900 PLN (5 593 zł/m2)

2
1
42 m2
1900
15730698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* REZERWACJA Parter, 2 pokoje kamienica Grudziądz 24784046 15730698 mieszkanie na sprzedaż Grudziądz mieszkanie dwupokojowe Grudziądz kamienica po remoncie Grudziądz mieszkanie parter Grudziądz mieszkanie blisko parku Grudziądz mieszkanie do odświeżenia mieszkanie z aneksem kuchennym dwa pokoje 53 m2Oferuję n...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

232 900 PLN (4 394 zł/m2)

1
1
53 m2
1900
15889135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845324 15889135 OFERTA SPRZEDAŻY - Grudziądz, ul. Chopina Na sprzedaż mieszkanie na poddaszu, składające się z pokoju, przechodniej kuchni oraz łazienki. Lokal posiada skosy, niskie sufity oraz okna dachowe. Ogrzewanie piecem kaflowym. Budynek ocieplony, z dobrym ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

75 000 PLN (2 679 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15853798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27061051 15853798 Przedstawiamy komfortowe mieszkanie na osiedlu Roty Grudziądzkiej To przestronne 71-metrowe mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w dwupiętrowym budynku, co zapewnia wygodę i spokój. W skład nieruchomości wchodzą trzy ustawne pokoje, które dają w...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

299 900 PLN (4 224 zł/m2)

3
-
71 m2
-
15884392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe mieszkanie. osiedle lotnisko 27700377 15884392 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe - Grudziądz, os. Lotnisko, ul. KustroniaNa sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 77,19 m² (w tym 72,80 m² mieszkania + 4,39 m² komórka lokatorska), położone w spokojnej i do...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

430 000 PLN (5 584 zł/m2)

4
1
77 m2
1980
15867780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27351915 15867780 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC(2%)   Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze , o metrażu 42,44m2 na który składają się: - salonu z aneksem kuchennym 20,77m2 - sypialni 9,40m2 - łazienki 4,85m2 - przedpokoju 7,42m2 Każde mieszkanie posia...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

305 568 PLN (7 275 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15738251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24904772 15738251 Przestronne mieszkanie z ogrodem w Grudziądzu - Tarpno Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze domu wielorodzinnego, które łączy w sobie zalety mieszkania w mieście z komfortem własnego ogrodu. P...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

399 900 PLN (4 166 zł/m2)

4
1
96 m2
1995
15845740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26866498 15845740 REZERWACJA DO 31.05.2026R. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,86 m, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Strzemięcin w Grudziądzu. Lokal posiada bardzo praktyczny, dwustronny układ pomieszczeń, któr...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

295 000 PLN (5 175 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15880961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27618545 15880961 Kupujący nie płaci podatku PCC 2 % !!! Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prowadzi sprzedaż kolejnej inwestycji pod nazwą Apartamenty Gołębiewski w Świerkocinie pod Grudziądzem . 900 metrów od nowego Mc Donalda  w Tarpnie W tej inwestycji powstaje 10 m...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

499 000 PLN (6 481 zł/m2)

4
1
77 m2
2026
15847131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26902224 15847131 Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż - nowoczesność z elegancją Środek Osiedla Lotnisko ul Nauczycielska Na sprzedaż oferuję unikalne mieszkanie o powierzchni 63,08 m, położone na 9.piętrze, urządzone z dbałością o detale i zachwycające połączeniem nowo...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

2
-
63 m2
-