• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Kujawsko-Pomorskie

Znalezionych ofert: 187

15879354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27613306 15879354 Atrakcyjny lokal usługowy w centrum Sępólna Krajeńskiego 59 m²- Plac Wolności Cena: 279 000 złSzukasz miejsca na biznes, które od pierwszego dnia generuje ruch klientów?Ta nieruchomość znajduje się w samym sercu miasta przy Placu Wolności, kilka m...

Sępólno Krajeńskie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sępólno Krajeńskie)

279 000 PLN (4 729 zł/m2)

2
-
59 m2
1992
15444199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18690842 15444199 Żnin, budynek biurowo-techniczny, 1645 m2, sprzedam, 1 030 000. Biurowiec przy głównej ulicy miejscowości. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej geodezyjnie jako działki nr 4281...

Żnin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

1 030 000 PLN (626 zł/m2)

8
1
1645 m2
-
15890519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27879091 15890519 Na Sprzedaż: Lokal Usługowy w Centrum Włocławka przy ul. Jagiellońskiej Cena: 350 000 zł Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego o ogromnym potencjale, zlokalizowanego w strategicznym punkcie Włocławka - przy ulicy Jagiellońsk...

Włocławek (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

350 000 PLN (5 385 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15890492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handl-usług-parter-BEZ PCC-BEZ PROWIZJI ! 27878454 15890492 NOWOCZESNY LOKAL USŁUGOWY - BYDGOSZCZ, SZWEDEROWO0% PROWIZJI !!!           BRAK PCC !!!Szukasz idealnego miejsca na swój biznes lub pewnej inwestycji pod wynajem?Oferujemy na sprzedaż nowoczesny lokal handlowo-usługowy w stanie deweloperskim, położon...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 244 PLN (12 056 zł/m2)

2
-
58 m2
2025
15560457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas ! Lokal komercyjny w centrum Nakła 21326840 15560457 Oferta na wyłączność biura Nieruchomości ApartamentKrzysztof NowickiTel. 576-440-755Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu produkcyjnousługowohandlowego usytuowanego na parterze budynku w centrum Nakła nad Notecią.Lokal składa się z sześciu pom...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

249 000 PLN (1 221 zł/m2)

7
-
204 m2
-
15861262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27202113 15861262 LOKAL UŻYTKOWY - 2 POZIOMY 12 BIUR GOTOWY DO PRACY Na sprzedaż wynajem przestronny, dwukondygnacyjny lokal użytkowy, położony w spokojnym miejscu w ścisłym Centrum Bydgoszczy NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE 12 niezależnych biur pokoi 4 łazienk...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

650 000 PLN (2 241 zł/m2)

11
-
290 m2
-
15692105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 24037152 15692105 Do sprzedania działający pensjonat w Ciechocinku  w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu sanatoriów, parku niedaleko do tężni. Pensjonat oferuje śniadanie i obiadokolacje.  Posiada 10 pokoi dwuosobowych z łazienkami, tarasem  loggią lub balkonem.Pensj...

Ciechocinek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Ciechocinek)

1 900 000 PLN (4 471 zł/m2)

12
4
425 m2
1971
15787126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25916968 15787126 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny obiekt o powierzchni całkowitej 430 m2, położony w doskonałej lokalizacji w Małej Nieszawce. To wyjątkowa okazja dla inwestorów poszukujących lokalu z różnorodnymi możliwościami wykorzystania.W skład ...

Mała Nieszawka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Wielka Nieszawka)

670 000 PLN (1 558 zł/m2)

3
1
430 m2
1970
15050259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 8148353 15050259 Prezentuje halę magazynowa w Lubiczu Dolnym. Magazyn wielkości 4000 mkw. o wymiarach 40 x 100 m. Hala 4000 mkw, wysokości około 8 m. Posiada dwa doki załadunkowe oraz możliwość wyjazdu na plac parkingowy czyli na 0. Dodatkowo około 70 mkw biur z sza...

Lubicz Dolny (Kujawsko-Pomorskie, gm. Lubicz)

14 000 000 PLN (3 500 zł/m2)

11
-
4000 m2
-
15889359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27848996 15889359 Nowa oferta! NA KUPNO OBIEKT NA HOTEL < DOM SENIORA< KLINIKĘ MEDYCZNĄ - PRZYCHODNIĘ>SZPITAL , PRZEDSZKOLE, SZKOŁĘ> Cena do negocjacji. Lokalizacja: Fordon - os. Przylesie, Bydgoszcz Powierzchnia użytk...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

7 800 000 PLN (2 271 zł/m2)

11
-
3434 m2
-
15888373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27839891 15888373 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w trakcie budowy, obejmująca nowoczesną halę 470m2 o charakterze produkcyjno-usługowym z częścią biurową, usytuowaną na działce o powierzchni 2409 m². Nieruchomość znajduje się w bardzo d...

Pruszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

1 399 000 PLN (2 977 zł/m2)

11
-
470 m2
2021
15888022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27799845 15888022 Na sprzedaż rozbudowany obiekt o charakterze przemysłowo-magazynowym z częścią biurową, usytuowany na działce o powierzchni 8 224 m². Łączna powierzchnia zabudowy wynosi około 4 693 m². Obiekt położony jest w dobrze skomunikowane...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

15 000 000 PLN (3 043 zł/m2)

11
-
4929 m2
-