• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie

Stylowa kawalerka w gotyckiej kamienicy.

  • Pokoje1
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 32m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 335 000 PLN
  • MiastoToruń
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w klimatycznej, zabytkowej kamienicy o gotyckim, trójosiowym charakterze, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta. To propozycja dla osób ceniących niepowtarzalny klimat historycznych budynków, połączony z nowoczesnym stylem wykończenia oraz wygodą życia w samym sercu miejskiej infrastruktury. 

Wnętrze zostało urządzone w nowoczesnym stylu z dużą dbałością o detale. Elegancka zielona ściana w połączeniu z loftowymi dodatkami tworzy wyjątkowy klimat mieszkania. Duże okna, wymienione zgodnie z wytycznymi konserwatora zabytków, zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz i podkreślają historyczny charakter nieruchomości. Na podłogach położono drewno, które dodaje przestrzeni elegancji oraz naturalnego ciepła.

Najważniejsze atuty:

Zabytkowa kamienica o wyjątkowym, gotyckim charakterze.
Lokalizacja w ścisłym centrum miasta.
Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmu.
Stylowe wnętrze z loftowymi elementami wykończenia.
Duże okna zapewniające doskonałe doświetlenie pomieszczeń.
Drewniane podłogi podkreślające elegancki charakter wnętrza.
Planowany remont i odświeżenie klatki schodowej.

Mieszkanie składa się z:
- Przestronnego Pokoju z Częścią Sypialnianą,
- Aneksu Kuchennego,
- Nowoczesnej Łazienki z Prysznicem,
- Komórki Lokatorskiej.

Budynek i lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy o wyjątkowej architekturze i historycznym charakterze. Budynek zachował swój oryginalny klimat, a planowane odświeżenie klatki schodowej dodatkowo podniesie standard części wspólnych oraz estetykę całej nieruchomości. Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum miasta, co zapewnia szybki dostęp do restauracji, kawiarni, punktów usługowych, komunikacji miejskiej oraz wszystkich udogodnień związanych z miejskim stylem życia. To lokalizacja idealna zarówno do codziennego funkcjonowania, jak i pod wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji nieruchomości. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz pokażemy mieszkanie na żywo, aby mogli Państwo poczuć wyjątkowy klimat tej nieruchomości i jej niepowtarzalny charakter.

TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM 2020.

Znajdź nas w swoim mieście: Gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, Plac Dąbrowskiego 1/311 - Kraków, ul. Józefitów 7/4 - Poznań, ul. Wojskowa 6/D6 - Łódź, ul. Zachodnia 70 pok. 223, Opole, Gen. Tadeusza Kościuszki 1, lok. 1C.

Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz:
- oszczędność czasu,
- weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej,
- wsparcie agenta na każdym etapie transakcji,
- pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach,
- wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy,
- własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań,
- dostęp do cen transakcyjnych z okolicy.

Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.

Zapraszamy do współpracy!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889111
  • Data publikacji: 11 maja 2026 15:37 (13 minut temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 4 / 4

Mapa

Kujawsko-Pomorskie, Toruń, Starówka ,
Agata Fursewicz

Agata Fursewicz

+48XXXXXX991
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Toruń, Starówka

nieruchomosci-kujawsko-pom-24.pl / 15889111

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

335 000 PLN

10 469 zł/m2
Toruń (Starówka) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

Agata Fursewicz

+48530445991

Główne cechy:

  • Powierzchnia 32m2
  • Pokoje 1
  • Łazienki 1

Opis - Stylowa kawalerka w gotyckiej kamienicy.

Najważniejsze atuty:

Zabytkowa kamienica o wyjątkowym, gotyckim charakterze.
Lokalizacja w ścisłym centrum miasta.
Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmu.
Stylowe wnętrze z loftowymi elementami wykończenia.
Duże okna zapewniające doskonałe doświetlenie pomieszczeń.
Planowany remont i odświeżenie klatki schodowej.

Mieszkanie składa się z:
- Przestronnego Pokoju z Częścią Sypialnianą,
- Aneksu Kuchennego,
- Nowoczesnej Łazienki z Prysznicem,
- Komórki Lokatorskiej.

Budynek i lokalizacja: