• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie

Działka budowlana

  • Pokoje-
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 648m2
  • Rodzaj Działka budowlana
  • Cena 79 000 PLN
  • MiastoNadolna karczma
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Uciekasz od miasta? Tu natura wygrywa z codziennością.
Nadolna Karczma/79.000 zł
Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości Nadolna Karczma zaledwie 50 metrów od rzeki Brdy w otoczeniu obszaru Natura 2000 i niezwykłych Borów Tucholskich.
Powierzchnia: 646 m²
Prąd przy działce
Woda dostępna
Czyste powietrze, cisza i otoczenie lasów oraz rzeki
To miejsce dla ludzi, którzy chcą budzić się przy śpiewie ptaków, odpoczywać nad wodą, łowić ryby, pływać kajakiem albo po prostu mieć swój kawałek natury z dala od tłumu i hałasu.
Brda to jedna z najpiękniejszych rzek w Polsce idealna dla miłośników kajakarstwa, wędkarstwa i aktywnego wypoczynku. Okolica zachwyca dziką przyrodą i klimatem prawdziwego relaksu przez cały rok.

Idealna pod:
* domek letniskowy
* inwestycję rekreacyjną
* prywatny azyl w lesie i nad wodą
Takie lokalizacje pojawiają się coraz rzadziej szczególnie w tak bliskiej odległości od rzeki i na terenach chronionych.

* Zdjęcia z budynkami przedstawiają przykładową aranżację  i wizualizację możliwości zagospodarowania działki

Jeśli szukasz miejsca z klimatem, gdzie natura jest na wyciągnięcie ręki ta działka może być właśnie dla Ciebie.

Kontakt: XXXXX607
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889627
  • Data publikacji: 12 maja 2026 10:52 (3 godzin temu)

Mapa

Kujawsko-Pomorskie, Nadolna Karczma ,
Paulina Buława

Paulina Buława

+48XXXXXX069
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Działka budowlana na sprzedaż - Nadolna Karczma

nieruchomosci-kujawsko-pom-24.pl / 15889627

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

79 000 PLN

122 zł/m2
Nadolna Karczma (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

Paulina Buława

+48699585069

Główne cechy:

  • Powierzchnia 648m2

Opis - Działka Budowlana

Uciekasz od miasta? Tu natura wygrywa z codziennością.
Nadolna Karczma/79.000 zł
Powierzchnia: 646 m²
Prąd przy działce
Woda dostępna
Czyste powietrze, cisza i otoczenie lasów oraz rzeki

Kontakt: 786500607
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.