• Nieruchomości woj. Kujawsko-Pomorskie

Urokliwy dom 108m2 w Pruszczu + fotowoltaika

  • Pokoje4
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 108m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 460 000 PLN
  • MiastoPruszcz
  • Rok budowy1959

Opis szczegółowy

Oferta tylko w Pepper House !!!!
Dom z duszą w sercu zielonego Pomorza - Pruszcz, powiat świecki

Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni ok 108 m², położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Pruszcz, w powiecie świeckim. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, zadbanej działce o powierzchni 1420 m², która daje ogromne możliwości aranżacyjne - zarówno dla rodziny, miłośników ogrodu, jak i osób szukających miejsca z potencjałem.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
- dom z charakterem i klimatem starego budownictwa,
- powierzchnia domu ok 108 m²,
- możliwość adaptacji przestrzeni strychowej,
- działka 1420 m²,
- dwa blaszane garaże,
- budynek gospodarczy,
- podjazd z kostki brukowej,
- brama wjazdowa sterowana pilotem,
- instalacja fotowoltaiczna 8,5 kW - realne oszczędności na energii elektrycznej,

Rozkład pomieszczeń
Parter:
- 3 ustawne pokoje,
- kuchnia,
- łazienka.
- korytarz

Piętro:
- pokój,
- dodatkowa kuchnia,
- przestronny strych pełniący funkcję magazynową z możliwością dalszego zagospodarowania.

Stan techniczny
Dom został odnowiony z zewnątrz około 6 lat temu, wykonano ocieplenie budynku, położono nowy dach.
Ogrzewanie piecem na brykiet lub pellet, co pozwala na ekonomiczne utrzymanie nieruchomości.
Wnętrze domu wymaga remontu, dzięki czemu nowy właściciel będzie mógł urządzić przestrzeń według własnego gustu i potrzeb, zachowując jednocześnie niepowtarzalny klimat tego miejsca.
Działka i otoczenie
Posesja jest zadbana i funkcjonalna. Przed domem znajduje się wygodny podjazd z kostki brukowej oraz miejsca gospodarcze i garażowe. W dalszej części działki umieszczono instalację fotowoltaiczną, a pozostały teren można przeznaczyć na ogród,
strefę rekreacyjną, plac zabaw, przydomowy warzywnik lub sad.

To idealna propozycja dla osób marzących o domu z potencjałem, w otoczeniu natury i z dala od miejskiego zgiełku.

Zapraszam na prezentację!
Aleksandra Sobolewska
PH406442

Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897398
  • Data publikacji: 22 maja 2026 11:22 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 4

Mapa

Kujawsko-Pomorskie, Pruszcz ,
Aleksandra Sobolewska

Aleksandra Sobolewsk...

+48XXXXXX159
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Pruszcz

nieruchomosci-kujawsko-pom-24.pl / 15897398

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

460 000 PLN

4 259 zł/m2
Pruszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 108m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1959

Opis - Urokliwy dom 108m2 w Pruszczu + fotowoltaika

Oferta tylko w Pepper House !!!!

Najważniejsze atuty nieruchomości:
- dom z charakterem i klimatem starego budownictwa,
- powierzchnia domu ok 108 m²,
- możliwość adaptacji przestrzeni strychowej,
- działka 1420 m²,
- dwa blaszane garaże,
- budynek gospodarczy,
- podjazd z kostki brukowej,
- brama wjazdowa sterowana pilotem,

Rozkład pomieszczeń
Parter:
- 3 ustawne pokoje,